Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu a intrat peste vedetele naționalei: „Am oprit totul instant! Știți ce mi-a zis Răzvan Marin?”
0
Jandarmeria a decretat: fără meci în București pe 23 mai. Care este motivul
0
Florin Bratu, favorit pe lista clubului din Superliga » Schimbă antrenorul la final de sezon
0
5 jucători decisivi în Bănie » Cine a impresionat în sezonul de event al Universității Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Accidentare horror! » Internaționalul german riscă să rateze Mondialul 2026
0
Real Madrid a confirmat plecarea căpitanului
0
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
3
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
O sa se faca Mall in locul stadionului Dinamo...
fcsb nu e steaua, doar inca 20 de spalati pe creier gigisti, care orice le arunca gigi in aer, ei il prind precum cainele discu accela.
noi, casa regala duar dinamo, vom face un stadion de 150.000 de locuri in 3 luni de zile ca 1 % din milioanele de suporteri dinamovisti sa aiba acces pe stadion, iar majestuoasele coregrafii ale pch sa fie cunoscute pe intreg mapamondul
Ce nu inteleg eu, cumperi calul si te zgarcesti la sa! Ce o fi frate asa de greu sa pui scaune rabatabile ca in occident!? Tot scaune d-ale din anii '90...se pun! Pe toate stadioanele moderne sunt scaune rabatabile!!!
Arată superb GHENCEA! Nu înțeleg de ce ii este atât de multă teama lui Talpan sa joace și adevarata Steaua acolo ? Cumva pentru ca stadionul e minunat și o sa fie și un magnet pentru fani ? Și vor sa gireze intr-un fel Regal Ferdinand prin asta ? Sper ca adevarata echipa Steaua sa joace acolo, sa joace acasă pentru ca va convine sau nu, echipa din Liga 1 a continuat istoria Stelei, din 1947 pana in prezent. In liga a 4-a este o echipa ce a luat ființa in 2017 născuta din Regal Sport Ferdinand. Pe linie sportiva, echipa din liga 1 este Steaua.
Un spital nu ati fi facut !!!! cand aveam fotbal nu aveam stadioane , acum pt ce le mai construiti ???????
minunat, intradevar e o bijuterie! ar trebui lucrat exteriorul, sa fie mai spectaculos, mai modern, mai futurist, mai mult design aspectul general, asta poti foarte rapid sa remediezi, si acea banda intre tribunele de jos si de sus ar trebui complet electronica, de jur imprejur, va fi superfain, orice club bucurestean care joaca in cupele europene automat trebuie sa aibe dreptul sa evolueze in Ghencea, in primul rind FCSB.
Pentru ca ne convine sau nu, dar justitia a decis ca fcsb nu e Steaua. Tot justitia a zis ca fcsb nu are emblema, nu are stadion, nu are palmares. Doar o mana de gigisti sclaveți...
Ce pretentii poti avea de la un rapidist , ce spun eu si ce intelege (vorba vine) el !!!! Giulesti , margine de Bucuresti inceput de mahala !!!!!
E suficient s o cauți pe cea din meciul fcsb - mc...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.