Alte știri din fotbal
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
0
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
1
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
imagini panicatoare... mai degrabă!!! acuma îmi dau seama de ce amploare e toată *** asta... dacă pana și presa de sport a fost cumpărată sa manipuleze și sa exagereze.. Eu unul nu contest existenta vreunui virus.. contest însă *** și exagerarea asta imensa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu va mai satura satana, dar o sa va sature Dumnezeu mintenasi! Veti vedea!
Timpenii scrise de fituica "libertatea" ! Adica te duci si "sapi" printre morti, il gasesti pe al tau si il iei acasa intr-o valiza ?????
"România lucrului bine făcut" a președintelui de 65%...
Vai de mine,nici ironia n-o mai intelegi!
*** Pai si noi in ce situatie suntem acum,una buna???? Chiar m-am linistit,am crezut ca e vreo criza sanitara la noi in tara!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
lasa-l ca aum vrea si locuri de munca pentru toata lumea. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai luat-o razna. locuri de munca pentru toata lumea nu exista nicaieri in lumea asta. nici macar pe vremea lui ceausescu nu muncea toata lumea desi locuri de munca pentru multi oameni exista insa nu direct in posturi de directori sau patroni. oamenii insa prefera sa nu munceasca pentru ca romanul prefera mana intinsa.
Ma gigistule, prostia ta e infioratoare, pai stia cineva cum va evolua situatia, avem cumva pandemii de fiecare zece ani? ***, in vremea aia, Italia era sufocata de morti, si vorbim de o tara cu un sistem medical foarte dezvoltat, daca ajungeam in situatia aia, ai fi fost intre lemne acum. Acum nu e o panica pentru ca *** prefera sa creada in niste teorii conspirationiste care circula peste tot, in loc sa aiba incredere in stiinta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Locuri de munca pentru toata lumea,ca sa nu mai existe riscul de infectare in caz ca esti somer sau o arzi asa aiurea fara declaratie la tine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.