Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Prima țintă din Rusia care va fi lovită de NATO, dacă Putin va ataca ...
Libertatea
Eu cred ca voteaza. Ei il iubesc pe Dan datorita Otv-ului. Iar redeschiderea postului tine de acele voturi. Eu nu am votat acum...dar am vazut prea multe mizerii la televizor in ultimele ore, mai ales pe aia de la A3. Cum spunea si bianco....jumatate din tara nu a votat. Aia din strainatate nu s-a vrut sa voteze...
va transmit ca martor ocular ca in China nu au votat mai mult de cateva sute de cetateni. Urna de vot era o galeata de plastic de 15 litri si la ora 16 nu erau 100 de voturi in ea.
Majoritatea de la Dan nu vor mai vota . Il iubesc numai pe Dan . Nu ii intereseaza ceilalti chiar si daca Dan ii va indruma sa o faca intr-un fel .
Si inca ceva . Macovei la ora 11 nu va avea mai mult de ,5,5 % . In australia si china nu voteaza mai mult de citeva mii si o minoritate voteaza anti base .
Daca astia doi string mai sub 44 % din voturi lupta e deschisa la baioneta .
Din ce am inteles...Macovei a castigat in China, Australia si inca cateva tari. Cred ca urca cel putin la un 7,8 %. App. Castigatorul trebuie sa redeschida Otv-ul. Asta vrea domnul Dan. Si mai are si dansul niste procente.
Asta e parerea mea . Daca la 11 dimineata astia doi se apropie de 46 % din voturi lupta e cam incheiata . In turul doi nu voteaza numai drepata iar fufele alea doua nu string mai mult de 10 % . Oricum in turul doi nu o sa vina la vot mai multi . Dimpotriva . Daca vine un ger rusesc nu o sa iasa decit pensionarii caliti in luptele de la Stalingrad .
dupa numaratoarea a 65 la suta, de catre BEC, ultima ora (5 dimineata). VP - 39,57 % KJ - 30,19 %. deci, lupta nu e decisa.
n-am inteles. v-a mai fi un tur de scrutin, domnule Daniel. este posibil orice, la retur pot castiga oaspetii de azi, nu ?.)
Astea sunt datele de la B.E.C ora 4 diminata ora Ro dupa numararea a 99 la suta din voturi . Cei doi impreuna 46 % . Daca se pastreaza asa pina maine l orele 11 dimineata asta e Presedinte .Eu doar constat imi e indiferent cine iese dar ma enerveaa disperatii . 5 5
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.