Alte știri din fotbal
Marius Coman, șocat de leșinul lui Lucescu: „Nu m-am simțit bine câteva ore”
0
FCSB a avut de departe cel mai mare profit în 2025, dar la bani din sponsorizări regina din Superliga este alta!
0
A explicat cum s-a ajuns la o asemenea eroare a lui Aioani: „Vor mai fi astfel de greșeli”
0
Steaua - Chindia Târgoviște » Ocazie mare ratată de Chipirliu
0
Știri din fotbal internațional
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Avocatul Varanului repet e un avocat roman si e cel mai bun avocat din Europa . Ala ii scoate din minti pe cei de la amasada americana care ii cer lui basexu capete pe tava cit mai repede.
Varanu avea cel mai bun avocat din Europa . A scos-o din minti pa Kovesi asa ca aia a luat sabia si ia taiat capul Varanului /
N-am particularizat. Mi-am spus parerea despre gratiere.
Pai e la minte cococsului . Cum poti sa studiezi 40 de dosare a citeva sute de pagini in citeva ore si sa tragi concluzii !! Varanul a avut un avocat excelent care o scotea din sarite pe unguroaica fata generalului BASTA .
Sa stii ca .. Oana Stanciu si cu Ursu (2 din cei mai buni ziaristiu de investigatie din Romania), au fost dati afara de la Realitatea, cand au conectat teapa Alro, de Udrea si Cocos ... le-au taiat investigatia si le-au desfacut unilateral contractele de munca ...:)) Dana Grecu ... aia care il injura mereu pe Ponta, de parca Ponta ar fi fost presedinte in astia 10 ani ... aia sigur se incadreaza in profilul de mahalagioaica ... si char ca nu lasa pe nimeni sa vorbeasca ...:))
Banui ca s-a certat cu Ponta pe mai multe motive . Antonescu nu o vroia pe Kovesi iar Ponta a fost fortat de U.E si americani sa se intleaga cu Basexu altferl il boicotau economic prin FMI si nu mai primea bani de papa . Apoi ala ia pus niste conditii neacceptabile ca sa iasa din joc . Apoi Iohannis la umilit total .
Daca se demonstreaza ca a fost condamnat politic, da. Dar numai in astfel de cazuri. Asa vad eu lucrurile.
Varanu a fost executat politic de catre basexu iar Nastse pentru ca proteja mafiotii pesedisti dar si ala a fost executat politic pentru ca era presiune de la UE sa se dea niste exemple .
Bine....Ponta a tot zis ca ii gratiaza pe Voiculescu, Popescu, Becali etc. Parerea mea e ca gratierea e o prostie. Ai gresit, platesti. Dar si dupa ce iti ispasesti pedeapsa...esti reabilitat. Nu trebuie sa fi vazut ca un fost puscarias. Cum gandesc nordici..
Si Yohannis il va gratia dar mai tirziu . Probabil dupa alegerile anticipate din 2016 daca ia putera acum si asta numai daca i se explica ca afost condamnat politic .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.