Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Elveția - Algeria, pentru optimile Campionatului Mondial
0
Nemaivăzut! Gol anulat pentru ofsaid în 90+13 în Portugalia - Croația: de ce nu a fost acordat, chiar dacă imaginile nu sunt clare
0
Final dramatic în Portugalia - Croația! » Lusitanii merg în optimi cu un gol marcat în 90+4! Urmează blockbuster cu Spania
1
Cristiano Ronaldo se va retrage de la echipa națională după Mondial
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Mda! Dai dovadă de multe, dar nu de inteligență! Asta e! Sănătate și numai bine!
1. Învaţă să „scri”, incompetentule. 2. Nu am scris pentru tine, tu nu poţi înţelege. Am scris pentru restul.
Băi prostalaule, tu citești ce scriu? Și dacă tot vorbești de IQ și înțelegi ce scriu? Se pare ca ești de o stupiditate incredibilă. Din cauză unor prostovani ca tine nu scăpăm de virusul ăsta. Hai că aștept sa o bagi pe aia cu chipul 5G. Are bătrânul ăsta dreptate.... În junglă cu voi!
Si in china sunt 7 cazuri pe zi. Trebuie sa si cred asta?
Ce protejeaza si de cine? Adu-mi un argument ca vaccinul e eficient. Nimeni nu argumenteaza ci doar *** vaccinati-va si va dam drumul. S-a spus ca cu vaccinul se fac tipuri de covid mai usoare in 95% din cazuri nu ca te fereste de boala. Interesant e ca inainte de vaccin 95% din cei infectati au facut forme usoare. Imi explici cum vine asta? S-a putut face un vaccin cu fond genetic pentru o gripa nenorocita in 6 luni dar pentru diabetici nu se poate face nimic de 50 ani? Unde e credibilitatea cand nici macar nu mai spun ca vaccinul e bun ci direct te forteaza sa il face cu amenintari ca nu esti lasat in comunitate. Daca eu nu sunt bolnav de ce sa ma vaccinez? Daca nu sunt bolnav de ce sunt periculos? Am ajuns ca cei sanatosi sa fie periculosi pentru societate? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stii ce vorbesti si nu stiu de ce mai vorbesti cand tot bati in retragere. Ti am spus, sunt destept si iti pot demonstra asta cu ce am realizat in viata, prin LinkedIn si video. Dar vad ca nu te tine, e normal, toti casierii Lidl sunt genii pe net.
Dacă-i pandemie, atunci problema afectează întreaga planetă! E cât se poate de firesc ca, în această situație, toți deștepții lumii să se pună de acord. Unul comun, care să rezolve o problemă globală.
*** nu te mai saturi de bani....***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Haha haha ca stii ca esti falit! Cand realizarea ta in vista e sa team lauzi doar ca stai intr-o tara civilizata e clar ca bate vantul in portofel. Spor la sparanghel !
Vaccinul AR TREBUI să ne imunizeze / să ne ofere protecție de (cel puțin) 95 la sută. Unde e / care e, că sunt (foarte) nerăbdător să-l fac! Acum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.