Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Astea sunt povesti... Eram calcati in picioare atunci ca si acum! Intram cu toata Autobaza in poarta si ne uitam la acele ceasornicului... Romania a fost adevarata doar intre '89 si '98.... In rest, "temporizarea" lui "Nea Angelo" si furaciunile si minciunile bulibasei Lucescu!
domnule titi dumitriu cu tot respectul acum 40 de ani erau fotbalisti adevarati nu ca cei de azi ,steaua era echipa buna dar nu mai umbla cu floricele ,vezi ca s-au enervat ca am trecut pe langa troita lor ,sa fim seriosi au tratat echipa steaua la pret de matineu ,de fapt si returul a fost castigat de steaua cu 2-1 dupa ce ei marcasera primi ,cat despre muller ca a jucat cu fisura cred ca gresesti ,muller a jucat toate meciurile in bundesliga atat inaintea dublei cu steaua cat si dupa si a marcat goluri ,cat de mare era vointa lui nu puta juca atatea meciuri accidentat ,daca nu credeti intrati pe site bundesilga au un site tipic german adica foarte bun .
Ce echipa a avut Steaua pana in urma cu 10 ani !!! Dar a venit un 'mafiot' si a reusit sa puna mana pe cel mai galonat club de fotbal din Europa de Est si GATA !! Steaua este istorie !!! Pana nu face Becali 'cunostinta' cu un LUNETIST tre' sa ne luom adio de la performanta.
Cand va mai fi vreodata STEAUA cea de acum 40 de ani !? Pana cand nu moare ciobanul , sigur nu . Succes baietilor diseara !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.