Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
AS Roma - Fiorentina: Radu Drăgușin e titular! Gol SUPERB în prima repriză
0
Manchester City a rezolvat transferul » 40 de milioane pentru extrema „alergică” la gol
0
Concurență pentru Tottenham: și Manchester City vrea jucătorul lui Liverpool!
0
Gianni Infantino mai are și susținători! » Samuel Eto'o îl apără pe președintele FIFA: „Nu a făcut nimic greșit!”
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Te referi la Ponta cu Iohannis? Ca eu nu sunt ardelean. Esti sub influenta alcoolului? De ce m-as intalni cu tine, oltene?
Eu sunt foarte implicat in ma-tra ... obiectivul meu este sa o f intr-un mediu anti-0gravitational ... intreaba-ti 'profesorul de fizica' ce inseamna ....:))
DA! Sunt super PSD-ist! PSD-ul fu-te la ora asta tot ce zbora si se tareste in Romania la ora asta! PSD Rocks ...:)) Daca vrei sa ne intalnim, iti arat cum f-te un PSD-ist pe un 'ardelean de dreapta' in kur! ...:))
Esti foarte implicat la votare, ca de obicei, asa-i? Ba, iti spun sincer, eu nu mint si nu am drept de vot... Cred ca va castiga Iohannis! Ca ma injuri ca nu castiga Ponta sau ca nu cred eu ca va castiga, sa stii ca nu e frumos. Iar eu daca ar fi sa aleg dintre cei doi stii cu cine votez.
Ma, da' nu ma pacali! Esti PSD-ist, asa-i?
Si eu cred ca daca ti-as baga p pe gura ... ai intelege mai bine principiul vaselor comunicante ...:))
ei ... nu! Dar acolo te-am conceput pe tine ... eu cu mata! ...:)) Nu stiu ce s-a intamplat la nastere ... ca nu ai vrut sa iesi decat pe intestinul gros ... si ... nici nu ai fost primul ... de aia ti-am si zis 'Secundul' ... dupa primul a cazut in toilet ...dre' stie pe unde o fi ... multi sunt de parere ca ar fi imperator! ...:))
inseamna ca o fi timpu sa-ncercam si cu o femeie, cum zicea un slogan mai celebru :))
Esti din Bazinul Jiului?
Aberation! Cum sa o cotezi mai bine pe Macovei ... care o voteaza maxim rudele ... decat Hunor ... care are suportul catorva triburi de unguri teleghidati... aka secui ...:)) Asta ... si vroiam sa mai transmit ca fac p pe Johannis ... ca pe Udrea nu e nevoie ... ca s-a p natura pe ea! ...:)) BTW ... Singurul candidat cu sanse sa-l bata pe Ponta in turul 2 ar fi ... Tariceanu (eu m-as gandi serios pe care din cei 2 sa-l votez) ... dar asa ... caklaus johannis ... in turul 2 = victorie clara pentru Ponta! ...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.