Alte știri din fotbal
Își pot pierde cel mai bun jucător! Destinație-surpriză în mercato pentru Alex Dobre: „Sunt discuții”
0
Din Premier League în Superliga! A semnat contractul pe doi ani și a fost prezentat
0
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
2
Știri din fotbal internațional
A jucat cu gheata tăiată în Portugalia - Spania: explicația detaliului bizar
0
Singurul fan care refuză să vâslească în tribuna Norvegiei: „Toată chestia asta e furată”
1
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
0
„A fost henț, unii dintre jucătorii noștri s-au oprit” » Selecționerul Marocului acuză arbitrajul după eliminarea de la Mondial
5
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită în Italia » Starul lui Tottenham s-a relaxat înaintea noului sezon
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
0
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Harta salariilor din România: județele unde se câștigă cei mai mulți bani ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Radu Miruță, sesiune foto îmbrăcat în marinar pe corveta „Contraamiral ...
Libertatea
Pai Vadim Tudor, Melescanu, astia candideaza de fiecare data, cred ca si Frunda. :)) Interesant este ca din primii 5 candidati, 2 sunt femei!
Cred ca va castiga domnul profesor de fizica din Sibiu.
In anii 90 Dl "FRUNDA" a spus ca atunci o sa fie in RO=PRESEDINTELE un candidat de "ETNIE MAGHIARA" cand o sa fie UN candidat de "CULOARE PRESEDINTELE "SUA"-EA uitati ca ce s-a intamplat in SUA" EI bine stiu ca NU avem cum sa ne COMPARAM:"NEVER EVER" cu mentalitatea de ACOLO! -Din "pacate" EU spun ca COTA lui KLAUS IOHANNIS inainte de prezidentiale o sa scada DRAMATIC=COTA de acum e doar PRESA de acum! -DAR daca o sa iasa presedinte:DAN DIACONESCU sau T.MELESCANU atunci o sa vada toata lumea ce inseamna "LIVIN LA VIDA LOCA"! -Candidatii:V.PONTA,C.V.TUDOR si G.FUNAR sunt doar CIRESELE DE PE TORT, cine o fi cel potrivit=I
Buna rau cota lui Diaconescu! merita jucat 1 leu :)))))
Sa speram ca nu va iesi pictorul.
FORZA JOHANNIS!
Hmm,depinde de cine intra in turul doi cu Ponta si cu cine va face aliante :))) s-ar putea sa ramai cu ochii in soare :D
si asta e o stire de sport footoova-n gura??
aproape ? un miliard la 1 ca va castiga partidul comunist. pune un miliard pe pictor vonta, o sa scoti 700 de milioane curate..)
...si vaalahul are sanse mai mari ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.