Alte știri din fotbal
Mihai Stoica s-a RĂZBOIT cu toată lumea: „Steliștii s-au transformat în FCSBiști! Doamna de la CNA este dinamovistă”
0
Fostul tehnician al naționalei de juniori, după succesul cu Steaua: „Cea mai bună repriză din cariera mea de antrenor!”
0
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
3
FCSB - Dinamo, derby de România » Echipele de start + Informații și imagini de la stadion
23
Știri din fotbal internațional
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
1
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Trei goluri în primul sfert de oră
0
Încă un hat-trick Harry Kane, iar Bayern zburdă spre titlu în Bundesliga
0
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Esti exagerat de *** . RIP in prostia ta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La fel ca si dupa cazul Colectiv cand "apareau" incendiile mai ceva ca ciupercile dupa ploaie si acum trebuie, este obligatoriu sa "apara" te miri ce cazuri defibrilatoare. In romanika dupa orice caz, presa romaneasca are obligatia sa intretina si sa alimenteze isteria nationala.
Dama , asa e , asta era sănătos dar a murit de ciuda când a văzut locul in clasament...
Creanga te mentiona . Pisica era catarata pe soba si se presupenea ca la un moment dat va sari si va rasturna solnitza care va cadea in capul bebelusului care va muri pe loc . Garantat .
Sa fim seriosi hai sa ne jucam de-a " BABA OARBA " . Vrei ? Repet . Sa fim seriosi .
Mai vali , o boală poate sa apară oricând si se poate agrava rapid mai ales făcând efort zi de zi , nu era musai sa fie bolnav de ani de zile...
de cele mai multe ori nu te nasti bolnav... inima i se putea mari pe masura efortului depus ca sportiv profesionist, deci cat a jucat la francezi si spanioli a fost ok , pana in momentul in care a fost gasit ca inima lui nu mai functiona corect...atunci si-a luat bagajele si a ajuns la dinamo...dar e o doar o presupunere...toti ne dam cu parerea,dar numai Ekeng si Dumnezeu stie adevarul
Daca avea probleme Ekeng, nici nu-l primeau la Cordoba sau la francezi... Sa fim seriosi, Ekeng nu era bolnav.
Pai i-am lasat un comentariu fara sa jignesc pe nimeni si nu i-a convenit DECI NU L-A PUBLICAT in schimb imi spune ce a declarat ambadorul SUA in legatura cu problema lui personala . Exact asa faceau si boierii romani cu INALTA POARTA !!
eu nu sunt detinatorul adevarului absolut, si ca si tine ( care nu esti Dumnezeu) imi dau cu parerea...am si precizat mai jos " parerea mea este ca" ...nu am spus :" sunt sigur, am dovezi, va explic in amanunte ce s-a intamplat" daca stii sensul limbii in care te exprimi, ti-ai da seama ca am folosit si cuvantul :" presupun"...in acelasi mod, presupun ca atunci cand ai scris comentariul nu ai avut in vedere nimic in afara de dorinta de a-i contrazice pe toti...esti dator cu explicatii bazate pe dovezi atunci cand nu presupui...esti tu sigur ca inima ii batea cand a venit medicul ? ai fost acolo ?!!...sau te crezi Dumnezeu...ai grija, e o boala
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.