Alte știri din fotbal
Iosif Rotariu a identificat marea problemă a jucătorului de la FCSB: „Îi va fi foarte greu”
0
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume! Și asta va schimba...”
0
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lovitură la final de mandat în Europa League! » Cifrele sunt dezastruoase, după al doilea sezon pentru FCSB
0
Mesajul enigmatic al Sarei Carbonero, după cumpăna nouă a vieții: „Singurătatea mea ar trebui să aibă aripi!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce coloana flexibila aveti. Vitejilor. Dreptilor! Corectilor! Cand e ”tanar om de afaceri de succes” cand e ”pungas”. Pupati papucii cand sunt sus si-i terfeliti cand sunt jos. Slugi! GSP... ”Ne pasa de sport”
Pentru ca asa au devenit milionari 90% dintre "afaceristii" romani. Ala care a muncit pentru bani nu are timp de cluburi pana la 4-5 dimineata si vacante in tari exotice jumatate de an.
De ce, gesepe, numești "afaceriști" niște pungași pe lângă care hoții de buzunare sunt niște mari domni, artiști cu obrazul subțire?
Rinamu la brutarie
UN INFRACTOR ! Nu ar trebui sa-i laudati asa-zisa viata de huzur pe care a avut-o ! Pedepsele medievale sint necesare in Ro, macar pentru vreo 6 luni !
Fraierilă, la FCSB ( Fabrica de C***uri Sparte de Borcea ) s-au adunat toți pârnăiștii, în vreme ce de la Dinamo, ăia care au plecat s-au dus la zbârnă. E o diferență.
Bai fratilor ... Am eu impresia sau asta e leit (dpdv fizic) Ciprian Marica ?
Inca ceva, sper sa il prinda politia sau alt organ si sa ii traga si un bobarnac peste cap! Nu inteleg de ce fortele de ordine din Romania sunt blande cu acesti infractori. Doi la mana, PENTRU FUGA ar trebui sa i se mai adauge un an si jumatate. Pacat ca nu codul penal si mai dur, ar merita vreo 3 in plus... Borcea macar nu s-a sustras raspunderii!
Savulescu a primit si prea putin. Borcea a mai avut pedeapsa, altfel trebuia sa primeasca cel putin 10 ani de inchisoare. Amandoi trebuiau sa primeasca peste 10 ani de inchisoare. S-a trezit si statul roman dupa ce s-a imbogatit perversul asta de Savulescu "in ultimul hal"! Oameni fara Dumnezeu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.