Alte știri din fotbal
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira, vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
0
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
1
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Marius Ștefănescu urmează să plece de la Konyaspor
0
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Microbuzul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
5
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Antena 3 este un canal tv absolut nerealist in frunte cu M.Gidea, ,programul lor cuprinde numai minciuni si ura fata de anumiti oameni si comunitati,ar trebui sa dispara pt.totdeauna de pe paleta televiziunii.Imi vine sa vomit cand vad persoanele care apar pe ecranul lor!!!!!
"profesorul" de sub tine a emis niste bazaconii mai mari decat statuia lui Solon.
Borcea a trecut de la costumul lui rosu...la costum alb cu dungi negre! Ceea ce ii urez si lui Basescu.
probabil ca se ajunge la ICCJ si dupa aia la Strasbourg. E putin probabil sa fie permis sa folosesti ambele coduri penale in aceiasi judecata. La romani e ca la nimeni.
:))))))))))))))))))))
Ba eu I-am dat un reply profesorului ( probabil) de sub mine . Tu esti doar un prapadit de inginer ca si mine chiar daca ai facut niste studii juridice medii la fara frecventa .
Nu ai citit o carte de drept penal dar te dai doct. Stai dracului in banca ta daca nu ti-ai tocit hainele la o facultate de drept. Nu exista notiune de tranzitie in dreptul penal.
Asta l-a si distrus pentru ca daca nu era tranzitia asta de care amintesti atunci judectoarea nu schimba cererea procurorului de condamnnare cu suspendare . Dar vezi tu nimic nu e intimplator pe lumea asta .
iar sentinta data de judecator a fost mai mare decat cea ceruta de procuror,caz destul de rar in galaxia calea lactee.Dar lasa ca face prostimea si basimea orgasme ca doar asta trebuie nu? Mai da-le nicule 100 !
nu au incalcat judecatorii nici o lege. Este f. simplu, 1.o data cu intrarea in vigoare a noului cod s-a pastrat pentru o perioada de adapare a aparatului juridic posibilitatea folosirii in paralel a ambelor coduri.Este o perioada de treanzitie exact ca si in cazul schimbarii monedei, caz in care in circulatie pt o perioada determinata s-au aflat ambele tipuri de monezi. 2. deasemenea aceasta perioada este absolut normala deoare atunci cand acestia au comis fapta, si ulterior cand a inceput urmarirea penala in vigoare era vechiul cod. Facand o scurta paranteza stim cu toti cat au tergiversat procesul cei condamnati. Vinovati sunt deoarece asa au fost gasiti de ultima instanta de judeca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.