Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Multa sanatate!!!
MULTA-MULTA SANATATE NEA IMI !!!!
nea Imi , fa repede schimbarea aia si intram in prelungiri...TOT RESPECTUL...
Inca o data din tot sufletul multa sanatate nea Imi si sper ca D-zeu sa aiba grije de tine . In ultimul timp din pacate am pierdut prea multe simboluri atit din sport cit si din cultura ar trebui pastrate cu grije cele care neau mai ramas(din pacate au ramas dureros de putine)
Daca gindesti asa inseamna ca nu ai nimic omenesc in tine decit multa prostie si ura . Ura si rautatea este ceva care caracterizeaza multe persoane din romania indiferent de etnie sau zona de provenienta.
Multa sanatate, 'nea Imi! Dumnezeu sa va aiba in paza!
Doamne fereste... Toata sanatatea din lume pentru un domn si un mare antenor. Sper din suflet sa treceti cu bine peste aceasta incercare.
Nea Imi dumnezeu sa te ocroteasca sa treci si peste acest hop dificil asa cum ai facut de fiecare data. Multa multa SANATATE.
Pe cine mai suna astia de la gsp daca moare nea Imi ..? :))=))
Insanatosire grabnica nea Imi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.