Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Nu trebuie , asa sunt ei...
Ai cateodata senzatia ca acesti "gazetari" se straduiesc din rasputeri sa devina din ce in ce mai prostovani........bubuie titluri tampite ca sa li se citeasca si lor imbecilitatile.....
Bai jurnalisti de carton...n-am inteles nimic...ba l-au prins ,ba nu...ba e acord de extradare,ba nu e...deci cum e mai copii prostanaci...pana la urma?
Acord nu exista, dar s-a solicitat extradarea lui iar Simota a fost extradat. Daca exista acord, aia erau obligati. Asa nu au fost obligati, dar iar au zis da.
nu avem acord de extradare cu dubai dar romania a inceput demersurile sa il extradeze ? ori se poate ori nu .
de aia au si cagule pe fata ... ca sa nu poata fi identificati ... in timp ce Simota asta ... isi arata bine mersi MOACA pe facebook ... cine se ascunde? cui ii este frica sa fie identificat? ...:))
nu exista 'oamenii legii' ... atat timp cat basescu este in liberate! ...:)) vorbim de niste gansteri care incearca sa inlature concurenta de pe piata infractionala...:))
Apropo draga ghesepisti acest articol daca pot sa il numesc asa cat si titlul lui nu are nici o logica.Eu zic sa mai incercati sa treceti pe la facultatea de jurnalism.
O poza cu doua rebuturi ale societatii romanesti.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.