Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu, detalii despre 3 jucători importanți: Karamoko, Mazilu și Pușcaș! „Unul e într-un proces de înțelegere, altul vrem să rămână la Dinamo”
0
Decizia majoră luată de Ștefan Bană, după ce în doi ani a ajuns din cupele europene în Liga 3!
0
FCSB a luat decizia: unde se joacă meciul cu Farul
1
Gheorghe Simaciu, al patrulea cel mai bun marcator din istoria Petrolului, a murit la vârsta de 73 de ani
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză: ce post TV a mai cumpărat drepturile TV pentru Universitatea Craiova - Levski
0
Final de drum pentru clubul la care au activat Lucescu, Hagi și Sabău: începe lichidarea
0
„Relația dintre cei doi este dăunătoare fotbalului” » Infantino și Trump, desființați de fostul șef FIFA
1
Trucul încercat noaptea trecută, la ora 04:00, de suporterii Craiovei
9
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Un ucrainean a povestit ce l-a surprins la București, unde a stat 4 luni: ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan a vorbit într-o sală aproape goală după ședința de Guvern ...
Libertatea
Mătuşa mea face economii La gaz, lumină şi ades la carne Fără a-nţelege şi a şti Că-n spate omenirea-i pune coarne. Degeaba sânt chemaţi marii sărmani Cureaua să o strângă cu credinţă, Când voi zvârliţi fără vreo trebuinţă Sudoarea lor şi-a sutelor de ani. Ne mor părinţi de cancer şi ne mor Copii şi fraţi, şi cunoscuţi şi rude Nimic n-amână ora morţii lor, Urechea cerului nu-i mai aude.
pacat ca se aude de el doar cand e in spital. de jiji si borcea se aude in fiecare zi. sanatate sa ai, adrian paunescu.
Diamant in noroi!??? Dumnezeule Mare. Paunescu era unul din marii promotori ai regimului Ceausist. Un regim care a instaurat frica,a promovat prostia,a interzis fericirea ca sa nu mai vorbim de libertate. Se poate lua de mana cu criminalul Iliescu si la cazanul cu smoala cu amandoi.
Ea s-a nascut ieri. Probabil abia a terminat de citit abecedarul. Imi place ca-si dau cu parerea multi care n-au tinut o carte in mana in viata lor, in afara de Asul de trefla. Si mai dureros e ca se confunda 2 idei. Ca daca esti sau ai fost comunist sau se presupune ca ai fost, ai fi o nonvaloare. De-ar fi asa, prefer oricand o valoare comunista in locul unei zdrentze din zilele noastre.
impuscate si gata
Ce legatura are faptul ca era beat cu faptul ca e o valoare? Si comunist de-ar fi fost...ce legatura are ca e o valoare? Tu nu intelegi un lucru pe lumea asta. Un diamant in noroi tot diamant ramane dragul meu.
Adrian Paunescu,e creatia unui sistem bolnav care a apus.El datoreaza totul regimului comunist. La fel ca si Ion Iliescu,nu a reusit sa se adapteze unei societati libere. Comunisti sunt,comunisti vor murii. Ma intreb care va fii isteria cand Ion Iliescu se va afla pe patul de moarte!?! Nu am nici un fel de respect pentru indivizi de asemenea spetza. Cu scuzele de rigoare,va doresc tuturor sanatate multa. E cazul sa scoateti articolul,suntem totusi pe un site de sport.
impuscate si gata.parazitii
Oltenia eterna terra nova / un cantec are astazi si-n priviri / hai Universitatea hai Craiova / tu campioana unei mari iubiri
Un om deosebit si un poet dde geniu !!! Multa sanatate maestre !!!Dumnezeu sa-ti dea sanatate si putere ! Te asteptam langa noi sa ne bucuram impreuna de victoriile Craiovei si sa ne compui un nou imn ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.