Alte știri din fotbal
FCSB, pusă în alertă de un fost mare internațional: „CFR Cluj e mai stabilă și mai disciplinată”
0
Turcii insistă pentru transferul lui Musi: care este poziția celor de la Dinamo
3
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă » Start în repriza secundă!
0
Echipa care vrea în Superliga a luat trei goluri în nouă minute de la o echipă de Liga a 3-a
0
Știri din fotbal internațional
Peter Bosz, după ce l-a înlocuit pe Dennis Man la pauză: „În primele 15 minute m-am gândit: «La ce mă uit?»”
0
Rizespor - Alanyaspor, duel românesc în Turcia » Akdag este titular, Ianis Hagi și Mihăilă sunt rezerve
1
Ghinion înainte de Mondial » Argentina a pierdut unul dintre campionii săi
0
Aiuritor! Fostul selecționer, DEMIS după ce și-a obligat echipa să stea trează 28 de ore la sfatul ChatGPT
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
4
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Ingerasii din saloanele www.HotAngels.ro te astepta! Galerie foto reala pe site, 30 domnisoare sexy astepta sa incinga atmosfera pentru tine! Discretie, intimitate, zona centrala, erotism si senzualitate. Daca doresti, fetele te pot vizita acasa sau in camera de hotel, non-stop. Asigura-ti o noapte fierbinte, alege www.HotAgels.ro
Pai ala era jumate grec . Cit despre Decebal si Burebista ? Da mai sunt 3 dacii in Romania care asteapta programul RABLA .
ai inebunit de tot, userule. cauta-te, esti dilit de tot.
iar minti. minti toata ziua ? __ ://ro.wikipedia.org/wiki/FC_Corvinul_Hunedoara __ clubul Corvinul Hunedoara s-a desfiintat in 2004, stupidule.
e nerelevant. nu vad sensul acestor publicari ale tuturor viselor unora, de acum o mie de ani. pai sa pubblicam si visele lui Mihai Viteazul, macar ala a fost unul dintre cei mai amri patrioti romani, ever ! pentru mine e in top 3, alaturi de Burebista si Decebal.
asa erau vremurile. tot ele sunt cele care i-au facut mari pe multi ciudati de dinainte de 1989. daca stam sa ne gandim toti imbuibatii zilelor noastre au fost pe mana cu comunistii si acolitii lor. cantareti, sportivi, actori, artisti, scriitori.. actualii "politicieni", actualii "capitalisti", da, cu totii sunt fosti comunisti de tot rahatul. imbuibatii zilei.
Ala nu e Fiat 850... ala e un abarth foarte tare... 128 cred sau 126...
Asa a dispărut Clubul ardelean Corvinul Hunedoara înființat in 1921, după ce duba Securității a luat cu japca tot lotul și în loc sa ajungă toți banii în 1990 când au fost vânduți fotbaliștii formați de Corvinul, in visteria clubului ardelean, au ajuns in buzunarele generalilor de securitate din Stefan cel Mare.
Nu iți este rușine sa minți in halul asta maroniule? Sa vedem ce declara președintele clubului Corvinul Hunedoara, Gelu Simoc , când au venit peste el toți securiștii cu grade mari de tot sa-l amenințe ca-i pun catușe și îl baga în pușcărie daca nu semnează ca își cedează aproape tot lotul lui Dinamo. -generalul Macri, insotit de niste colonei -generalul Diaconescu, cu colonelul Anghelache -colonelul Lucian Vaceanu, seful Securitatii pe judetul Hunedoara. -seful Securitatii pe municipiul Hunedoara, Luca ______________ ://www.corvinul1921.ro/acasa/culisele-unui-transfer-klein-de-la-corvinul-la-dinamo/
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.