Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
corect.Dinamovistii platesc in euro, puscariasii de la fcsp, fcsb, pipera& co platesc ca la poarta alba in tigari.
Asa dau destule femei lovitura vietii. Prinzi unul din asta, ii faci un copil, apoi... trai, neneaca! Ai salariul minim 785 de lei net in tara asta si muncesti pentru ei, iar un copil pentru intretinere are nevoie de vreo 22.500 de lei. Omenirea-i pe butuci cu gandirea asta!
5000 de euro pe luna??? calculati la ce? e nebunie curata. iar mutu poate sa faca (asa cum face oricare dintre noi) absolut orice vrea pe banii lui. poate sa bea, sa se drogheze pana nu mai stie de el, cat timp nu face rau altora, e liber sa faca tot ce doreste. ca ar fi putut fi un (mai) mare jucator decat a fost daca nu avea vicii? probabil. dar si asta e de discutat.
Foarte bine-i face Alexandra. Asta merită. Nu știu cum a putut să lase o fată ca ea. S-a dus după toate *** sud-americane.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta nu e o problema... E un fel de a scapă de o problema
Mutu o sa faca puscarie cat de curand ...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ziarul asta o sa ajunga o fituica ,numai puscariasi si personaje de doi lei .va indepartati de sport.
nu va suparati, ce legatura are asta cu sportul? ce legatura are Mutu cu sportul?
da, platesc asa ca mutu :)) ai nimerit-o....cam asa au platit si datoriile de la insolventa.......tot ca mutu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.