Alte știri din fotbal
4 întrebări punctuale la care a răspuns dinamovistul Alex Pop: „Problema a fost la mine”
0
Steaua, OUT! Decizie radicală care va fi adoptată în viitoarea ședință a Comitetului Executiv FRF
4
FRF a aprobat » Măsură în premieră: ce se va întâmpla la Supercupa Craiova - U Cluj
0
„Executat” de Becali, Mamadou Thiam e așteptat să semneze în Superliga
1
Știri din fotbal internațional
Elveția - Canada, meci decisiv pentru șefia grupei B de la CM 2026
0
Portughezul Geraldo Alves s-a pronunțat, după ce l-a văzut pe Cristiano Ronaldo pe teren
0
Modificare: meciurile decisive din grupe, care încep de la aceeași oră, se văd pe două posturi TV
0
Ex-dinamovistul Georgi Milanov a semnat și a avut parte de o prezentare spectaculoasă: „Am dat lovitura!”
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Se schimbă regulile jocului, iar comenzile ieftine se scumpesc. Ce se va ...
Libertatea
O anonima ce nu conștientizează realitatea. Începe să-l întreacă pe dd otv.
Femeia asta nu trebuie luata in seama. Terminati odata cu circul asta si lasati antrenorul echipei noastre in pace.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O mica idee despre faptul ca *** "***", ca n-o duce mintea prea mult, doar o ajuta sa se laude singura, aveam de mai mult timp, de cand se tot lauda ca e "cea mai tare din parcare", ca "impresar" ca ea nu exista in toata lumea, ca-i baga pe toti sub pres, ca face si drege (sa zica mersi ca Giovanni si Victor Becali n-o prea baga in seama). Dar acum, de cand cu divortul, adevaratul caracter de *** a iesit la suprafata. Simte ca-i "fuge pamantul de sub picioare din ce in ce mai mult" si arunca mascari in toate directiile si catre cine-i vine in minte (nu ca ar si avea ceva in scafarlie), ghidandu-se dupa vorba ca "ala care tipa mai tare si mai murdar" are dreptate. E o otreapa de cea mai joasa speta! Cu fotbalul nu prea mai face bani (ar trebui ca toti jucatorii sa rezilieze contractele), la pozele cu ea in chilotei ei nu se mai uita nimeni... Poate se satura si can-canistii de subiect si o lasa sa dispara din atentie, sa aiba parte de o moarte mediatica absoluta. Ar fi mult mai multa liniste!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sincer? Il compatimesc pe Reghe, nu va scapa usor de vamp'irul asta energetic. Bine macar ca s-a trezit, omul incearca sa explice ca procesul e unul intre sotii Reghekampf, vam'pirul, nu si nu, ne face pe toti partasi la divort, halucinant...
Au progresat...
A inceput *** !! Femeia asta si-a riscat niste bani cu acele posturi de televiziune tocmai pentru a avea o tribuna de unde sa se laude si unde sa-si atace fostul sot si prietena acestuia !! Rostogoleste aceleasi sloganuri pe la toate televiziunile pe unde apare. Afirma ca ea este avocat, ceea ce nu este adevarat, ca Reghe si-a parasit copiii, ceea ce iar nu este adevarat intrucat de primul copil din prima casatorie se ocupa personal, iar cele doua fete nu sunt ale lui, ci ale lui Dumitrecu, primul sot al Prodancai, iar de singurul lor copil va decide instanta cui va fi incredintat !! Chiar credeti ca Reghecampf nu a avut motivele lui ca sa divorteze ?? Referitor la banii dupa care tot plange impresara, hai sa fim serios, Reghe a castigat multi bani din contractele avute in tarile arabe !! Baiatul asta de dovada de bun simt si nu doreste sa participe la aceste cancan-uri, dar din pacate Prodancai ii plac aceste *** de doi lei si va continua sa-si spele rufele murdare in public fiind total lipsita de eleganta !! Prin toate aceste iesiri nu face altceva decat sa-i atraga mai multe simpatii pentru Reghecampf, chiar si a acelora care pe timpul casatoriei cu ea nu-l suportau !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Imi este foarte clar deja. Anamaria nu stie sa piarda. A demostrat-o in relatia cu Alexa, cu pierderea jucatorilor, acum cu Reghe...
da dar au devedit CANCAN
ba voi parca erati ziar de sport...nu tabloid...efectiv nu va pot lua in serios.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.