Alte știri din fotbal
Dinamovistului căruia nu-i pasă cu cine se va duela pentru Conference League: „Ne gândim la noi și să învingem”
0
„Mai mare trădare decât asta? Înseamnă că a vândut” » Daniel Pancu, desființat după ce și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj
0
Fostul campion cu CFR Cluj a dezvăluit varianta pentru banca ardelenilor: „Domnul Mureșan m-a sunat pentru el. A câștigat 2-3 trofee”
0
Anunț de ultimă oră la CFR Cluj: „De luni începe treaba!”
0
Știri din fotbal internațional
Caruselul antrenorilor în Serie A » Plecarea lui Conte de la Napoli provoacă un domino cu multiple ramificații!
0
Real Madrid - Athletic Bilbao, în ultima rundă din La Liga » Dani Carvajal își ia rămas bun de la fanii de pe Bernabeu
0
Mourinho l-a expediat de la Real în 2010, acum surprinde! Starul care a vorbit fără ocolișuri despre revenirea antrenorului la Madrid: „Ești puțin intimidat de el!”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis cu Inter » Campioana Italiei joacă pe terenul Bolognei în ultima etapă din Serie A
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cât costă plinul în Grecia, Bulgaria și Turcia. Diferențele uriașe de preț ...
Libertatea
Apreciez inițiativa, dar nu sunt de acord cu existența unei rubrici: cea cu investitorul anului (nu are sens), și nici cu ”laureatul” premiului de excelență la nivel de conducători - Dragomir. Vorbim despre un om care a ținut fotbalul în loc și care a făcut multe nenorociri. De ce să-l premiați?
cum Safta ? cel mai>>>????:))))))) mor de ras se scufunda planeta vorba unui al mare investitor :)))) frate nu aveti bun simtz un antisemit un slugooi se-l numiti ziarist? hai ca sunteti peste masura de penibili
eu cred ca au fost date la misto :) sportivii ca sportivii dar ce sa mai zicem de dragomir, safta, kovacs...nici nu merita numiti
Penale premii, stil Horia Ivanovici. Gardoş, care a fost rezerva lui Szukala pentru jumătate de an (practic jumătate de sezon nu a jucat), este cel mai bun fundaş, iar Bourceanu e cel mai bun fotbalist român. În timp ce Vlad Chiricheş sau Al. Maxim nici nu există. Iar atacantul de la Timişoara e cel mai bun atacant român al anului, când în prima jumătate a anului juca în divizia B. Ca să nu mai spun de un Hoban (cel mai bun mijlocaş), aflat la ani lumină în spatele lui Pintilii... O şuşă penibilă, fără niciun criteriu şi fără nicio credibilitate.
interesante premii, dar bine ca exista si astea
Negoita investitorul anului.... Ce mai poate fi de spus ? Unul care da salarii de 2 mii de euro primeste premiul de investitorul anului. Asa ceva... Scarba totala!
safta cel mai bun analist :))))
da bah ... trebuia ales Marian Rada, asa e! deh ... impusca-te!
Stai asa, n-o lua in tragic, doar n-am ajuns ca o paiata umflata sa ne reprezinte .
Premiul pentru cea mai proasta gluma a anului ! Ivanovici incearca si el cum poate sa faca penitente, ca sa nu spun ce sa pupe, poate asa are o sansa sa se intoarca inapoi dupa ce a primit piciorul in dos . Penibil !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.