Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
25
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
2
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
3
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Știri din fotbal internațional
Bruno Fernandes a egalat recordul codeținut de Thierry Henry și Kevin De Bruyne în Premier League
0
Gundogan își așteaptă fostul coleg la Galatasaray: „Are numărul meu”
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Fantastic, dar parca ar fi mai interesant sa ne prezentati omul care va conduce ANS, nu pe cel care se va ocupa de realita cu presa. E un articol pentru public totusi, inteleg ca pe voi va intereseaza baiatul asta, dar parca ma intereseaza cel pus in functia de conducere. Asa la o prima vedere, e bine totusi ca nu a fost pus Petrache.
Ce relatează despre centrul de la Comănești este total adevărat. Angajații furau cu sacoșele mâncarea pentru copii, cei mici erau abuzat de cei mai mari, mulți, săracii dintre ei erau la cerșit de foame. Am locuit în oraș și treceam pe lângă centru și nimeni, niciodată nu a fost tras la răspundere pentru ce se-ntampla acolo. El a fost norocos, dacă pot spune așa, alții și-au distrus viețile în asemenea centre.
Cel mai tare comentariu!!! Tu sa nu te superi daca te face cineva ***. Nu ti-a placut cartea. Ei, si? Uite, acum poti comenta in GSP si sa-i critici pe altii la fel ca tine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un articol despre tenebrele statului roman, aspecte despre care multi New Age "suveranisti", patrioti de mucava, nici nu vor sa auda, fiindca Sfantul Ceasca si arhanghelii lui securisti, sunt inca icoanele la care se inchina. Statul criminal comunist roman a avut pe alocuri apucaturile Germaniei naziste, incercand fie voit fie prin indiferenta cinica sa suprime copiii abandonati/nedoriti sau cu handicap, asa numitii "institutionalizati". Am cunoscut cativa care au reusit in viata asta, desi "Iepoca de Aur" pentru ei a fost numai fiere si suferinta. Ce au descris unii, intrece orice imaginatie, descriind cruzimea sistemului si celor care faceau parte din el.
Dupa cum scrii cred ca procentul este ceva mai mare .
Un om foarte capabil. Interesant e faptul ca ni se da si varsta celui in cauza (48) dar si anul nasterii sale (1987). Balan va face o treaba grozavă.
Cand se spune cà Romanii 60 % sant *** functionali se supàrà. Totul era cat a fost de potrivnicà viata cu acest om,si-a avut puterea sà lupte si sà invingà atatea greutàti in viatà,nu cà ar fii fost un mare sportiv.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Scuze. ai dreptate. dar nici ăla nu e mai breaz. dar aici am greșit sper să vorbească frumos și să nu fie deja premiat pentru performanțele lui Popovici.
Încă un comentator care citește dar nu înțelege. Omul nu conduce nimic, poate doar mașina personală, e ofițer de presă.
Încă un profesionist în sport ne va conduce. Facultate și master în domeniu. Și ne dorim rezultate, infrastructură, nu mai știu ce să zic. Ne ducem pe apa sâmbetei cu toate. Felicitări PNL și PSD că distrugeți și ultima bucurie a săracilor români.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.