Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Planul lui Gigi Becali nu a funcționat
6
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Reporterii GSP transmit de la stadion
5
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8
0
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
7
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Era clar din start ca nu va fi data olimpiada din nou unei tari europene dupa doar 8 ani. In general si ei opteaza pe un ciclu al continentelor si cum Australia si Africa nu s-au bagat, au ales continentul care a gazduit cel mai de demult.
Cu avionul faci 9-10 ore pana in Tokyo si sunt zobruri din marea majoritate a capitalelor lumii. Nu-i nici o problema. Fac eu cu trenul Brasov- Constanta 8 ore, asta ca sa mai comparam putin civilizatia si dezvoltarea dinter cele doua tari... Asa ca fapt divers :))
Si ce daca??? Argumentul e invers valabil daca se organiza in Europa: putini americani si asiatici ar fi ajuns. Nu e convenabil pentru noi, dar o sa vezi ca japonezii o sa aiba grija ca toate evenimentele sa fie cu casa inchisa. Ceea ce nu s-a intamplat la Londra.
Nu stiu cat este de inspirata aceasta alegere.E destul de departe,si putini europeni se vor incumeta sa mearga in Japonia.
Cand spui "a meritat" , la ce faci referire?????
pai Istanbulul e greu sa concureze si cu Bucurestiul la organizarea unei competitii Iar cu tokio e greu sa concureze orice oras din lume
si uite asa a ramas Madridul cu stadionul olimpic neterminat de ani de zile ... asteptand JO , Tokyo chiar a meritat , si va fi cu siguranta o reusita ...
Mai bine asa ... in Japonia nu vor ajunge toti pakistanezii ! :) e greu de ajuns acolo ... chiar si la furat :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.