Alte știri din fotbal
A plecat după un singur sezon! Transferat din Superliga la Ordabasy
0
CFR Cluj a ales stadionul pe care va evolua sezonul viitor
0
Cine este primul transfer al verii la FCSB » De ce l-a refuzat Hagi, înainte să ajungă la roș-albaștri: ce remarcaseră scouterii
2
Transfer de nicăieri: FCSB a oficializat la ora 20:00 prima achiziție a verii!
13
Știri din fotbal internațional
Elveția - Bosnia și Herțegovina, în etapa #2 la Campionatul Mondial » Echipele de start: surpriză mare
1
Comunicatul familiei în cazul tatălui lui Lionel Messi: „În prezent, se află sub supraveghere medicală. Facem câteva precizări”
0
Statistică teribilă: Mondialul la care echipele riscă cel mai mult » Record de goluri marcate după erori grave!
0
Fotbalistul din Superliga a ajuns pe BBC: „Absolut impecabil”
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
0
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Filmul noului eșec al Guvernului Veștea: cum a reușit premierul desemnat ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat și a strâns 10.000 de like-uri pe Facebook în 15 ...
Libertatea
Syda i-a spus: Respect Talpan!
Domnilor de la gsp ..mai scrieti niste reguli ....ai ras de iosif , fcsb sau becali ...ai primit cortonas !!!
Dincolo de implicatiile politice care au dus la eliberarea lui Becali, pentru a nu stiu cata oara se poate vedea de ce acest personaj e unul toxic pentru tot ce inseamna mass-media. Promovarea lui inseamna o cadere sociala majora. El face partea din lumea nociva, interlopa, a "baietilor cu bani", care duc usor-usor la destramarea justitiei, la promovarea coruptiei, a mediocritatii, a nepotismului. Chiar daca nu vom scapa vreodata de ei (v. si clasa politica actuala), macar sa nu-i promovam.
Lasa ca are nentu gigi fata de presedinte ( de C.A.P)
Asta este CIOBANUL PUȘCĂRIAȘ , un INFRACTOR ORDINAR , fara școala și fara educație !!! Probabil ca și un control psihiatric i-ar prinde bine ! Păcat ca așa zișii ziaristi , îl pupa in dandarat toată ziua ! .Ei NU înțeleg ca printre altele , presa are și un rol EDUCATIV ! Oare ce pot învața tinerii de la acest INFRACTOR ???
O Romanie mai dezbinata și tensionata nu cred sa mai existe pe lumea asta! Mai avem un pic și ne sfâșiem cu toții! Avem nevoie de o noua clasa politica pentru ca altfel șansele României sa revină la normalitate sunt zero! Halal clasa politica și Halal democrație !
Inca un inceput de an cu un articol marca prosport pe gsp.ro. Fara sport. Numai scandal. Circ. Iar postarile si traficul merg la sigur. Ne place! Sportul e numai spoiala din fata, dar circul e pasiunea noastra.
"...Aflat sub influența băuturilor alcoolice, Bogdan Ionescu"... Ba mincinosilor, dar Becali n-a baut? De unde stiiti voi ca era sub influenta bauturilor alcoolice? a suflat in fiola?
Excelent articolul , din el reie clar ca : cel mai tare este ciobanul sub lozinca tineti -l ca il omor ,secondo : fcsb nu este steaua !Bravo maestre musteste talentul in tine !
Respect Syda!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.