Alte știri din fotbal
România, DEZASTRU în clasamentul FIFA! » Nu am mai stat așa rău din 2012
0
Când vrea FRF să-l anunțe oficial pe Gică Hagi » Negocieri crunte în culise: „Stoichiță, OUT!”
1
Dinamo, mai rău decât anticipa Andrei Nicolescu! Finanțele pe 2025: cheltuielile au explodat
0
Vești de ultimă oră de la Săftica în privința atacanților cu probleme ai „câinilor”
0
Știri din fotbal internațional
Revoluție totală la Mondialul din 2026! 48 de echipe, 104 meciuri și 6 schimbări majore în timpul jocului
0
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
0
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
5
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
*** . Pe bune fara caterinca . Odata m-am dus la un masaj aici la mine si pe bune chiar vroiam numai masaj ca ma durea spatele rau de tot si cum am intrat pe usa nici nu am apucat sa zic buna ziua !!........ca am fost trintit la zid si dezbracat complet inclusiv chilotii jos !!! Am ramas masca !! Nu m-a ajutat nici faptul ca genetic sunt jumate oltean . Ziceai ca sunt personajul principal dintr-un film mut !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba tie trebuie sa iti desenez . Cu cit sunt mai nascuti intr-un secol mai din urma cu atit au sanse mai mari sa le scade pedeapsa . Daca sau nascut in sec 1 i.e.n nu mai fac bulau deloc .
Pai si eu ce vina am ca au iesit *** pe magheru sa ii aduca pe ardeleni atit la palatul cotroceni si victoria in acelasi timp . Ar fi culmea ca la sfirsit sa lase in urma lor ROMANIA MICA !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce sunt 220.000 € ? eu am primit moca 500.000€!
Mie dor de bucurestenii vechi . Mie dor de o "tacla" .... pe timpul meu erau cam rasfirati . Le darimase ceausecu pravaliile si bodegile ..........https://www.youtube.com/watch?v=XQR3mqCKPIM
Pai nu ba nu ai inteles nimic. Eu nu am nimic impotriva ca Romania sa fie condusa de 1 binom si un trinom ca pe timpul meu examenul la admitere era plin de asa ceva . Nu am nimic impotriva ca ardelenii sa condduca Statul Roman chiar daca sunr cu frinele trase la neuroni dar ma scoate din sarite sa observ ca atit binomul cit si trinomul sunt 100 % ardeleni. Poporul roman e in primul rind iliric . Ca in eneida.
El nu stie sa scrie "s-au nascut" corect, cum ai vrea sa stie ca era secolul 20 in perioada aia? respectivul e client vechi, l-am mai facut de ras pe aici ca nu stie nici macar strazile unde, chipurile, s-a nascut. Ce pretentii sa ai la un postac fara viata care sta pe aici 20 de ore pe zi ?
mda...simpatic comentariul tau, referitor la ardelenii greoi (dar ingamfati), care veneau si vin cu ghetele lor pline de noroi la bucuresti, sa ia fonctie la stat. si se cred teribil de destepti, muncitori, corecti etc etc, cand toate statisticile spun ca 75% din PIB se produce in bucuresti, prahova, constanta si timisoara.
eu cred ca s-au nascut in secolul 20 dar poate stii tu altfel
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.