Alte știri din fotbal
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
1
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Cătălin Cîrjan vine cu explicații: „Voiam să lămuresc de mult situația asta”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Spune i sa isi ceara scuze celui care l a dat in fapt ca nu am eu am publicat articolul
Cauza gsp ul ! Nu eu am scris ca a bagat heroina ain vene si s a trezit fupa 48 de ore in cada ! Habar nu aveam x
Nea Tudorel s-a manjit de balega de cand cu puparea mainii lui Ponta. O mare dezamagire! Asa cum a fost si pentru ta'su, saracul... A crescut vipera la san, unul care s-a dat cu comunistii imediat dupa 90, cand, teoretic, plecasera, taman el, care le fusese 'dusman' mai inainte. Sa vezi potriveala... Pacat, mare pacat, pentru ca il stimam enorm cand umblam prin lume si lacrimam la cantecele lui de la zeci de mii de km de acasa, il vedeam pe strada si il respectam, ii stiu casa, si asa mai departe. Are voce, pacat ca nu are si coloana... Pacat, maestre!
Nu stiam ca va dau internet ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ţi-e ruşine să vorbesti aşa despre Tudor Ghorghe? Cere-ţi scuze .
Sper că i-ai pupat mîna lui Tudor Gheorghe ? Nu intilnesti 2 oameni ca el in timpul vieţii. Aparţine Patrimonului Naţional. Respect !
Bre dar de ce scrieti de drogatul asta si nu informati lumea ca astazi sau platit salariile restate jucatorilor !
Nu da dependenta de la prima injectie si sunt multe programe gratuite sa te lasi de heroina
Pot sa le fac cerculete din fumul de la marijuana ca nu patesc nimic ! Intreba l pe ambasadorilul sua
Nimeni :nimic GSP: Tudor Gheorghe si heroina in Long Island
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.