Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital, după ce a leșinat la antrenament: „S-a pus pe un scaun și nu mai reacționa!”
64
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
4
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
1
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
7
Știri din fotbal internațional
Barcelona vrea să îi prelungească contractul lui Lewandowski » Îi propune un salariu de două ori mai mic
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
de-aia sa tirat marius sta, ca stie el ce stie, cum se strange latzul
Trebuie sa fi tampit sa mai pariezi pe fotbal! Asta este doar o operatiuni de imagine, in realitate pestele de la cap se impute! Este evident ca multi patroni de cluburi de fotbal, in aceasta perioada de criza fara precedent a omenirii, au incetat sa mai caute performanta si se imbogatesc din pariuri de pe carca prostilor! SA TRAITI BINE SI LA MAI MULTE MECIURI TRUCATE-PORCEA SI FECALI STIU CEL MAI BINE !
"În fiecare ţară şi în cadrul fiecărei federaţii, veţi avea rolul de a întări legăturile dintre autoritaţile disciplinare ale fotbalului şi instanţele judecătoreşti şi poliţie". care politie ? cand vine ala la noi si vede cum arata politia si instantele judecatoresti ....
miai facut o dupa-amiaza foarte placuta.nu am mai ras asa de mult si sa stii ca ai dreptate.noi romanii am aruncao si pe mama din tren sa facem treburile asa cum ''trebuie''
te pomenesti ca-l pune pe canceros observator in romanica
dupa 2 etape va fi cel mai corupt dintre toti :)) :)) - la pariu. toti strainii la fel au facut.
Platini - ce ar zice sincer, necenzurat :"Pai s-au cam prins oamenii ca sunt multe meciuri aranjate si nu mai cheltuiesc bani. Tre sa para cat de cat realist"
Sper sa dea si rezultate.. pentru ca trucajele din ziua de azi, chiar ruineaza pariorii. Acum 4,5 ani rezultatele ieseau mai usor! Acum ai emotii cam la 95 % din meciuri. Prima masura luata ar fi interzicerea caselor de pariuri ca sponsori (a se vedea R. Madrid cu Bwin pe piept)
E "afectata" credibilitatea? Aoleu! Si unde credibilitatea a ajuns la perfect ZERO ce mai e de facut??
Aceştia vor monitoriza procedurile disciplinare şi vor coordona acţiunile relevante, vor organiza programe educaţionale pentru jucători, arbitri şi antrenori, toate acestea facînd parte dintr-o strategie preventivă. aahh am adormit citind asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.