Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Planul lui Gigi Becali nu a funcționat
6
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Reporterii GSP transmit de la stadion
5
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8
0
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
7
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
smecheri oamenii ,iar pe voi muritorii de rind normal sa va roada invidia
mult prea putin pt toti,nu ma bucur pt raul nimanui,dar e prea putin ,mai ales niro ala
Stefan avea banii astia inainte sa devina primar ... ca a furat si in timpul cat a fost primar, e altceva ... :)))
Pedepsele sunt ridicol de mici iar banii de recuperat sunt fix-pix pe lângă cât au furat ăştia de la stat . Justiţia română pute !
numai intr o tara ca ROmania un primar de oras mediu ca Piatra Neamt are in conturi 4 milioane de euro care sa poata fi confiscati...sau unde capitala are 6 primari arestati din 7, iar singurul care a ramas Liviu Negoita la sectorul 3 este urmarit penal si chiar a fost denuntat astazi de *** aia hahahahahha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
RANDUL *** CAND VINE ? NIMENI NU SE INTREABA DE UNDE ATATIA BANI LA UN CIOBAN INCULT ? AS-I AVEA O INTREBARE PENTRU DNA DE CE NU SE SESIZEAZA SI IN CAZUL LUI REGHEBLAT SI AL ANEIPALMIERR ? DE UNDE ATATIA BANI PENTRU FASTURI SI CHIOLHANURI ? EL A FOST UN FOTBALIST DE DUZINA FARA MARI VENITURI IN COMPARATIE CU HAGI CARE DACA-L CAUTI NU ARE MILIOANELE BLATISTULUI SI AI SINISTREI LUI CONSOARTE .IAR EA A FOST ...JUCAYSA ...PE LA INTERCONTINENTAL CUM SPUNEAU MAI MULTE PERSOANE. CAUTATI PAREURILE SI CORUPTIA VALIZELOR CIOBANULUI
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Guvernul Emil Boc a ruinat România si este liber ca pasarea cerului si nederanjat. Au desfiintat PDL ca sa se ascunda in PNL. PSD , PNL nicio diferenta decat de ambalaj, in realitate niste hoti.
urmeaza si gheorghe, si retrogradarea echipei blatiste
Basescu a scris condamnarile de s-au dat pedepse atat de blande? 3 ani doar pt sute de milioane euro furati din banul publici iar denuntatorii au scapat liberi si cu 24 milioane euro in conturi. Este o rusine ce se intampla!
pai bine ma voi nu stiti ca absolut toti banii pe care i aveti din furaciuni cineva acolo sus stie in orice secunda unde sant?in afara de aia ingropati prin reretii vilelor voi i ati furat dar nu faceati nimic cu ei.asta ii deranjeaza si pe aia care i au tiparit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.