Alte știri din fotbal
U Cluj și Dinamo au încheiat play-off-ul ca frații! Pentru „câini” urmează cel mai important meci al sezonului
10
Mihai Pintilii l-a dat de gol pe jucătorul de la FCSB: „S-a retras!”
0
Oribil! Denis Alibec a înjurat copiii din academia Chindiei: „Duceți-vă-n p**a mea”
9
El este alesul lui Kyros Vassaras pentru barajul FCSB - FC Botoșani
0
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Cristi Chivu, întrebat cu cine ține la Cupa Mondială: „Doar la asta mă gândesc”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba ipocritule, te-am prins, am recitit comentariile si de pe alte pagini si ziceai ca democratia e majoritate. Pai aia care arunca cu pietre sunt o minoritate infima, dar vad ca pentru tine toti arunca cu pietre. Esti un ipocrit si nu te mai bag in seama. Oglinda postacului antenist, asta esti.
*** comunisti de la Dinamo au spart o demonstratie pasnica.Multumim!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La primul meci al lui Dinamo galeria o sa fie lipsa!...Or sa faca galerie la Jandarmerie!
Hai fugi la turci...bacsis... ai invatat deja...aveti multe cuvinte de la ei...si sunteti ca ei !
http://m.zf.ro/opinii/strada-protestati-vreti-dati-jos-guvernul-v-crescut-salariile-v-majorat-pensiile-v-crescut-bursele-v-dat-calatorii-gratis-trenul-dam-bani-faceti-afaceri-e-acela-statul-drept-cat-costa-spuneti-pret-16146154 asta e un articol interesant mai ales pt prostii din piete.. pe vremea portocaliilor se platea tribut americii prin contractul cu bechtel(miliarde de euro pt o autostrada imaginara), prin imprumuturile fictive de la banca mondiala pt care vom trage zeci de ani de acum inainte.. pdl-istii au inventat dosarele facute la comanda, statul politienesc in care inca traim(vezi mizeria numita sri).. astia din piete fie sunt pedelisti fie nu au memorie deloc
***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Singurii care instiga sunt cei 100 de mizerabili care provoacă incidente cu jandarmii. Culmea ca sunt ultrași ai galeriei Dinamo din ce zic televiziunile. Oare de cine au fost trimiși acolo pentru a provoca incidente ? Scopul este numai unul, pentru a bloca următoarele proteste care se anunta,proteste care pana la apariția acestor gunoaie au fost pasnice.Ciuma rosie,urmașii lui Iliescu nu se dezmint,sunt de fapt mai rai ca Iliescu.
Sindicacatul lui dogaru s-a infiltrat in manifestatie si incearca sa deturneze protestele. Atentie la diversiunile acestora. Uitati-va la incaltamintea acestora: bacanci si pantofi militari.
Ma,la unguri cand a fost revolutia la fiecare stalp era cate unul cu pancarda 'comunist' legata la gat,***...***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.