Alte știri din fotbal
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
0
Panduru l-a scuturat pe jucătorul Craiovei: „S-a mai grăbit, nu se termină fotbalul în seara asta”
0
Cristi Dulca și Raul Rusescu au „negociat” topul jucătorilor Craiovei: „Buni de tot anul ăsta!”
0
Remarcații lui Emil Săndoi, campion în '91, în sezonul de titlu al Craiovei: „Bancu a făcut legea!”
0
Știri din fotbal internațional
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Epopeea infracțională a lui Costin Oprea, „mitomanul iscusit” care s-a ...
Libertatea
La Multi Ani (de puscarie !)
Poate incepe lucru si la dosarul "Avicola" Iasi...
La pariu ca nu il achita, dar chiar si asa a primit putin pentru 3 milioane de euro. Dupa puteri, 1 an si jumatate de inchisoare nu il va afecta enorm, dar daca va face mai mult va si innebuni. Oricum e un *** care va juca table. Eu sincer nu ma bucur de inchisoare, ar trebui pedepsiti altcumva. Bani inapoi, altii sa dea banii inapoi si o amenda uriasa daca vor sa scape de mitici (pentru evazionisti, nu pentru spagari ca asta) si in cazul lui Mitica munca silnica ar fi potrivita pe langa returnarea banilor..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In Germania te denunta pentru asa ceva. Orice patriot si cetatean model ar face asta. S-a infruptat cam cu mult si poate nici nu a fost prima data. La fel si RDS-ul, trebuie penalizat.
Eu ma intreb acum, oare nu trebuie un control general la RDS sau mai bine... pe viitor organizat un mare flagrant? Probabil ca la Zoli la televiziune este o practica comuna. Si asa a incasat-o un angajat, dar oare RDS nu va avea probleme acum cu justitia? Numai Bendei?
In viata mea nu am fost om mai prost decat asta! E mita toata ziua! A si recunoscut. Cred ca Mitica e deranjat la mansarda de atata stres, pe langa asta omul fiind educat in comunism crede ca e normal. Pai trebuia sa dai drepturile lui Telekom, aia sigur iti dadeau 3-4%! Cica voiai si de la Antena, nu doar de la RDS... :)) Dragomir, oare tu nu aveai calitate de presedinte LPF? Erai un fel de "agent" sau "intermediar"?
Noi stim de zeci de ani ca locul lui Mitica e la puscarie, poate de data asta se respecta legea si ajunge la locul lui! Sa-l ia si pe prietenul *** cu el, sa aibe cu cine juca table dupa gratii!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tot respectul pt Dl Mitica......dar du-te unde ți-e locul hoțule !!
Asta e adevarata coruptie ! Cum e ca unii sa vada alb,iar altii rosu?
Il achita...nu tot timpul asa se intampla?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.