Alte știri din fotbal
FCSB caută înlocuitor pentru Bîrligea » MM Stoica: „El mi s-ar părea o soluție, dar nu cred că se pune problema”
0
Câți spectatori a strâns Universitatea Craiova la meciurile de pe teren propriu în acest sezon
0
Moștenirea lui Daniel Bîrligea la FCSB » Cât a produs în comparație cu alți „killeri” din istoria clubului și cine mai e pe lista selectă
0
MM Stoica anunță o condiție esențială pentru transferul lui Bîrligea: „Altfel, nu se face!”
1
Știri din fotbal internațional
Transfer de 58 de milioane de euro pe axa Manchester City - Newcastle
0
Primul rezultat pozitiv pentru Lixandru și Boateng la noua echipă
0
Gest superb înainte de Real Madrid - Real Sociedad » Rivalul a fost aplaudat la scenă deschisă
0
Real Madrid - Real Sociedad » Revenirea lui Mourinho pe „Bernabeu”: Oaspeții egalează în minutul 44
1
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
Actiune si stire cu iz strict electoral,nimic nou sau de senzatie...Era o stire daca se anunta construirea unei Academii pentru formarea soferilor pe bune si obtinerea permiselor de conducere prin real examen si fara spaga la Pitesti. Atunci da,era notabil. Dar asa...next "news" please!
ne-am saturat de machete si proiecte. promisiunile se intampla doar in anii electorali.... toti promit cate ceva si nu fac nimic pt. populatia tarii.
Tov jurnalist de peste prajit, stii ce sunt aia "lei vechi"?
alta... cum e cu viceprimarul ala care zicea ca "s-a rezolvat problema stadionului dinamo"? astia mint cum respira. de fapt, nu numai la noi. macron a promis refacerea notre-dame in 5 ani...
minciuni inventate nu s capabili sa asfalteze drumurile gogose ptr fraieri si prosti
Eu as zice ca astia de la hartie cand n-au stiri pe surse sigure de la palat despre fcsb si gigi becali, se-apuca sa faca machete in minecraft.
Locurile de parcare pentru masini sunt foarte putine, o mare rusine pai e un lucru foarte important, ar trebui sa faca o parcare foarte mare cu rinduri paralele pentru parcare masini, vad ca este un teren gol linga sala, dar noi nu am fost niciodata prea destepti.
Poti sa juri ca esti undeva in California . In plus , oamenii sunt imbracati cool si miros frumos . Exact ca la Pitesti . Iata ce poate face tehnologia moderna !
Baschet masculin.
Ce echipe de prima liga intr-un sport de echipa jucat in sală există in Pitești?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.