Alte știri din fotbal
Leo Grozavu, descumpănit după prima înfrângere pe teren propriu: „Ceață în atmosferă, ceață și în jocul nostru”
3
Daniel Pancu anunță revoluția la CFR Cluj: „Va trebui să «aerisim» puțin vestiarul! Sunt jucători care nu sunt compatibili cu mine”
2
A marcat unicul gol al meciului și a transmis un mesaj ferm după victorie: „Aveam nevoie de asta”
0
„Un transfer cadou la Inter?” » Președintele nerazzurilor a dat răspunsul la microfon
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, reacție fermă după ce a pierdut calificarea în finala Supercupei Italiei: „Așa ceva nu se antrenează”
0
Ce a scris presa din Italia după ce Inter a fost eliminată de Bologna din Supercupa Italiei + notele primite de Cristian Chivu: „Încă un meci în care s-a chinuit”
0
Scandal uriaș în fotbalul asiatic! FIFA a sancționat drastic o echipă națională: trei înfrângeri la „masa verde” și suspendări pe bandă rulantă
0
Lovitură pregătită de Fenerbahce! Starul lui PSV, aproape de transferul carierei
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Noul fenomen de la Steaua a dat Germania pe România și se destăinuie: „Aici ...
GSP SPECIAL
Replici acide între miniștrii de Externe ai Poloniei și Ungariei: ...
Libertatea
Dar vai, sa ne fie rusine Cpt. Ahab, ne permitem sa cantam "Noi suntem Romani" in tara noastra? Cat de provocator... ***, n-ai vro' *** de pescui ceva?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, de trei ori. Ce sa le ceri la niste incuiati decit sa plece acolo unde vor sa fie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Revoltator e titlul: stupid si mincinos: "reactii oribile in timpul intonarii imnului national"!? In timpul intonarii imnului n-au facut nimic deosebit, dupa care au fost provocati de acel "Noi suntem romani". Cand stii ca un om are probleme cu alcoolul, nu-i fluturi sticla de rachiu pe sub nas! Chiar cautam samanta de scandal din orice, dupa care dam vina mereu pe altii. Noi suntem cuminteniile pamantului!
***..... nu trebuie judecati toti secuii dupa comportamentul scrusurilor astora!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unde dai si unde crapa.Nu generaliza ,majoritatea ungurilor isi vad de treaba.Sunt oameni harnici ,buni meseriasi.Astia sunt niste huligani obraznici .Ca majoritatea ultrasilor.Si printre romani sunt destui.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu ajung ei la Bucuresti, meciuri cu Dinamo sau Steaua....sa vedem daca mai fac la fel...
Ultrasii de fiecare natie sunt niste huligani.Vezi olandezii cu batjocura cersetoarelor ,vezi pe cei de la Steaua ,U Cluj etc.Golanii sunt totdeauna golani.De-abia asteapta sa se manifeste ca atare.
Si unii si altii au gresit! Asta e clar.Nu stiu ce are basketul cu imnul national.Asta e una.Dar *Noi suntem romani * ? melodie populara cu puternic iz nationalist.Nemernicilor de secui atata le-a trebuit.Dar pun intrebarea: de ce n-a castigat Targoviste? Le-ar fi dat o lectie!
Bai dar chiar am ajuns de rasul lumii,faceți bai frate ceva cu parveniți ăstia ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.