Alte știri din fotbal
Mariko Daouda se bucură pentru Craiova: „Și noi ne-am luptat pentru titlu, dar Dinamo și FCSB aveau echipe bune”
0
Petrolul a făcut al 9-lea transfer al verii
0
Diana Șucu, mesaj de ziua Rapidului: „La mulți ani și domnului Gigi Becali!”
1
Când e tragerea la sorți a „țintarului” Surperligii: U Cluj și Dinamo au avut cerințe speciale la evenimentul de la Marriott
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid tocmai l-a cumpărat pentru 9 milioane de euro și deja îl scoate la vânzare: cât îi cere lui Inter
0
Și-a lăsat iubitul fotbalist și se căsătorește cu ispita de la Insula Iubirii: „Felicitări, frate!”
0
Eroul Iranului, mulțumiri speciale unui român: „Alin m-a «omorât», lui îi datorez parada asta!”
0
Dorinel Munteanu, supărat după două săptămâni de Mondial: „Favoriții mei nu m-au convins deloc”
3
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
Sa continui: Dobrin...cine la vazut jucand cred ca a vazut un "vrajitor "(cum remarcau altii inaintea mea) care facea cam ce voia cu acea "basica". Cuvintele sunt cam sarace pt.a explica ce putea realiza acest OM cu mingea. Doar un om de litere si de sport poate pune pe hartie asa ceva.V-a ramane vesnic in itorie... GASCANU'.
Bai dodo tu cred ca judeci cu "plamanii". Cum poti sa vorbesti de un fotbalist in halul asta. Tu nu ai neuroni si nici un sant pe creierasul ala mic,mic,mic!!! Ori cum la adresa ta am vorbit destul. Domnilor fiecare fotbalist a fost la timpul lui cel mai bu . Doar ca nu stiu de ce sa inventat aceste clasamente,ca sa dea nastere la contradictiile astea.Ce Pele a jucat in timpul lui Maradona?!?! Hai sa fim seriosi acum discutam despre DOBRIN si atat. revin imediat
De acord cu fiul meu cu precizarea ca sarbatoarea o sa fie cind Dinamo va invinge Rapidul !! Cu respect !!
propun clubului Rapid ca victoria impotriva echipei dinamo bucuresti, SA FIE DEDICATA INEGALABILULUI NICOLAE DOBRIN, SINGURA LEGENDA A FOTBALULUI ROMANESC
Ţin foarte bine minte acele vremuri când lumea umbla la meciuri să-l vadă pe Dobrin, în orice colţ al ţării se mergea la stadion nu pentru a vedea pe FC Argeş (nimic împotriva echipei, pentru că pe vremea aceea a câştigat şi 1 sau 2 titluri de campioană şi aveau o trupă bună) dar acestea erau lucruri şi realităţi secundare, care rămâneu în umbră. Fiecare mergea să-l vadă pe Dobrin indiferent că meciul se juca miercurea sau duminica sau dacă echipa favorită pierdea s
cel mai tare fotbalist roman din toatetimpurile, pacat ca nu si-a putut arata toata valoarea mondiala)))
Se poate gasi DVD-ul si fara ziarul gazeta,deoarece din experienta...,nu am reusit nici odata sa mai gasesc la ora 17 cand am iesit de la servici.
bravo gazeta,in sfarsit vom vedea imagini inedite cu cel mai mare jucator,nea gicu a fost un idol si un om deosebit
@Florin-Arad: in privinta cupelor europene, ceea ce vrei tu e complicat, pt ca e vorba de drepturile de imagine. cu nationala ar putea fi mai simplu
Bravo,GSP.Sunt pitestean si asta spune tot.Daca in Trivale Gicu rata 11 metri tribuna il ovationa la nesfarsit si nu il jignea.Asta spune totul despre cum il veneram noi pe Gicu sau ce fel de vrajitor era el pentru noi.Era atat de bun pe teren si in suflet,incat ne facea si pe noi mai buni.Din cauza lui ca sa nu chiulim de la Scoala Gen.nr.10,ne-au pus la statia de amplificare a scolii in direct meciul cu Kempes.S-a auzit urletul Galeriei cand Argesul a inscris si am fugit toti la Stadion..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.