Alte știri din fotbal
Primii doi jucători care vin la FCSB în vară » Roș-albaștrii rezolvă o mare problemă
0
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
1
Ioan Becali a dezvăluit clauza din contractul lui Pancu: „Dă-mi banii și plec!”
0
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
Habar nu ai ce vorbesti, am fost oficial unul care controla alegerile in Buc. si stiu cum se fura si ce se face. Le-am vazut cu ochii mei. Regret dar habar nu ai ce spui. Tu le sti din ziare sau de la altii, eu le-am vazut cu ochii mei. Sunt unii care au castigat alegeri in Buc. pt ca eu le-am dat sectiile unde se fura, cum si cine. Limiteaza-te la afirmatii, ca nu ai informatii.
eu am enumerat cateva din cele doar cateva tari realmente de pe alta planeta in materie de educatie si viziune democratica. in anglia nu englezii au fost la originea atentatelor sociale la care te referi. grecii nu au fost in toata istoria lor un model.
Asta e stilul securistic al Marinarului, sa bage dihonie intre romani: pensionari, tineri, angajati ai statului care stau in carca celorlati, etc. NU mai tine, acum lumea s-a trezit si nu mai exista dihonia pedelista intre membrii societatii. Ieri au fost 41 de orase, azi va fi in toata tara.
de data asta ai dreptate. dar solutia este numai revolutia finala. revolutia totala. revolutia mondiala. pretinzi sa o incepem de la Bucuresti ? sa-i lasam pe altii s-o initieze... de ex pe chinezi sau iranieni. aveti rabdare pana la alegeri. si inlocuiti hotii vechi cu hoti noi. sunt fierti si abia ard de nerabdare sa-i inscaunati.
Englezii sau grecii sunt natiuni civilizate ?? Iti spun eu ca sunt , si atat in Londra cat si in Atena au fost acte de violenta chiar mult mai grave decat aici ( cel putin in Atena am fost la fata locului azi vara ) .. si aceiasi situatie , doar ca aici se arata cu degetul pe fani , acolo nu am vazut nici o stire ca fanii lui Panathinaikos de la baschet si cei ai lui AEK de la fotbal au facut prapad ..sunt oameni si fara violenta nu se schimba nimic
Masoneria si bancherii sunt apolitici, sau mai bine zis, vin din toate partidele. Deci de mafia aia nu vei scapa maestre, oricate revolutii ai face. Dar mult succes oricum, vad ca e multa lume care se plictiseste pe acasa! :) Cand a fost "revolutia portocalie" au iesit pe strada 50.000 de oameni si tot nu au vandalizat nimica, asta spune multe mai ales ca a fost un protest reusit. Acuma cateva sute de oameni care cica au format o "revolutie" au reusit sa distruga total centrul orasului...ti se pare normal?
absolut corect punctul tau de vedere. cu o singura exceptie. romania nu a fost, nu este si nu va fi foarte curand o tara civilizata. romania este locuita de romani. nu de germani, danezi, japonezi, canadieni, suedezi sau alte natiuni mandre si puternice.
Cam asta era si sentimentul meu, mi s-au parut nepregatiti, sau poate au primit ordinul sa actioneze asa. Macar daca veneau cu o masina din aia cu furtun cu apa de presiune mare, si tot era ceva. Ma gandeam ca eu tocmai am fost ieri dupa amiaza la cumparaturi prin zona Unirii, daca ieseam mai pe seara sa-mi iau un suc poate imi spargea unul capul cu un bolovan. A iesit azi jandarmeria si a zis ca va pune punct la violente daca se mai intampla, sa vezi ca azi or sa stea ca lasii acasa ultrasii. ;)
Mai mult decat fura astia nu putem pierde. Numai la TVR au cheltuit 100 de milioane de euro. Udrea a tocat pe sali de sport si parcuri, 8 miliarde de euro. Pana cand? E mai ieftina revolutia iar decat continuarea jafului portocaliu. Actuala putere este coordonata de Masonerie si Mafia Bancherilor care au aruncat in haos intregul glob ! Pierderile revolutiei sunt mult mai mici decat furturile actualei puteri.
nici eu nu am inteles de ce au fost asa de pasivi si nu i-au rupt cu bataia, pe pe bolnavii aia mintal numai cu bataia ii potolesti, cel putin pe moment
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.