Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
scandalul ăn care a fost implciat ce analfabeti LOL
eul liric...ce inept e ?:)) du-te tata lasa-neeee mai du-te pe la sc...ca esti "inept" :))
TU ESTI PRAF BAH!!!!!! TU COMAPARI SALARIUL PE CARE L-AR AVEA LA SAHTIOR FATA DE CEL DE LA FIORENTINA??????? ESTI VARZA??? SI CUM POTI SA ZICI CA LUCESCU VA VORBI CU AHMETOV IAR AHMETOV LA RANDUL LUI VA VORBI CU ABRAMOVICH!!!! DOAMNE CE INEPT ESTI!!!!!!
in primul rand, tu esti agramatul..esti praf frate.In al 2-lea rand, omul are dreptate, cum ar putea sa-l salveze lucescu?Articolul nu e clar..si oricum, mutu nu ar accepta pomana:P.. Cei doi de mai jos au dreptate, patronii sunt cei care pot rezolva problema..sunt priteni bogatasi..
il ia moca de la fiorentina si-i plateste datoria catre abramovici(se inteleg ei-ca se cunosc)
pai se stiu Rinat cu Abramovich o rezolva ei problema
DECI SFIRE:1-EST I UN AGRAMAT!!! NU STI SA SCRI!!!! 2-SE REFERA CA IL LUCE O SA II DEA UN SALARIU MARE FATA DE CE ARE ACUM LA FIORENTINA!!!!!!!!!! CAP SEC!!!!!!!!!!
cum exact l-ar salva de necazurile financiare? Va aberati?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.