Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Daca ai fi fost antrenorul echipei nationale ai fi negociat altfel relatia cu Mutu ?
Domnule Panduru de ce Steaua joaca asa de prost??Credeti ca prin jocul acesta vom lua titlul?Sincer eu m-am saturat sa luam mereu bataie si sa jucam prost.Numai un adevarat suporter stie ce inseamna asta si ce inseamna sa iei bataie de la Dinamo si sa joci in halul ala...Credeti-ma ca pe mine unu ma doare sufletul cand vad ce a ajus Steaua
Va ramane in Ghencea daca Steaua ia titlul? Va ramane in Ghencea daca Steaua NU ia titlul? Cand a ajuns la Steaua spunea ceva de garantarea unor locuri la loja pt fostele glorii, la fiecare meci al Stelei de pe tern propriu...Ce s-a intamplat cu aceasta idee?
Domnule Panduru de ce nu a-ti incercat sa ii explicati domnului Becali ca nu e bine sa vanda un cuplu sudat de fundasi centrali Rada , Gionea, mai ales ca nu au adus un venit substantial cublului, atacul merge foarte bine da apararea e vai mama ei ma refer la axul central de aceea ne-a batut dinamo si sa ii multumim lui dumnezeu ca s-a terminat doar 2-0. Parca era prima data cand vazuse o minge . Insa pentru meciul de aseara vreu sa felicit echipa si staful tehnic ptr jocul de aseara Cristi.
Pandi,dupa primele 6 etape din retur ne-am dat toti seama ca perioada de transferuri a fost un nou Haos in Ghencea iar marile greseli au fost indepartarile lui Onicas,A.Ionescu dar mai ales a lui Ochirosii care joaca din ce in ce mai bine la Galati si asta s-a vazut si ieri la meciul cu Dinamo! Daca i-ati imprumutat in ideea de a avea meciuri in picioare i-ati si urmarit ca sa vedeti cum joaca? pt ca la ora asta astia 3 aveau 100% un loc de titular la Steaua in locul lui Toja Plesan si Nicolita!
mai bine va intitulati steaua liga,deoarece invitati doar de la steaua.si daca nu-i invitati le dati telefon.pt.oricare meci din liga intai il sunATI PE BECALI,DAR ATI UITAT SA-L SUNATI CAND AU INCEPUT SA FETE OILE.
Este posibil sa mai vad vreodata in viata mea atmosfera frumoasa de pe stadion pe care o vedeam in urma cu ceva ani?ce incercati sa faceti pentru asta?
Care va fi politica de transferuri in caz ca Steaua va iesii campioana ? Cu echipa asta nu putem face multe puncte in Liga iar cu jucatori liberi de contract sigur ne vom face de ras.
La meciul cu Dinamo a stat pe banca,este adevarat ca jiji a ordonat la pauza schimbarea lui Plesan si Pt.Marin?Pandi daca ai caracter ar trebui sa organizezi o conferinta de presa si sa iti dai demisia ca Ad.Ilie altfel te compromiti si din omul care esti apreciat ve fi hulit multa stima Costi din Constanta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.