Alte știri din fotbal
„Clasamentul îți provoacă dureri de ochi” » Iasmin Latovlevici știe ce se întâmplă la FCSB: „Când joci la cea mai mare echipă din țară...”
0
A văzut conferința lui Charalambous și îl ia în derâdere: „Există acest termen?”
0
„Plecarea lui Charalambous nu e o soluție” » Fostul antrenor de la FCSB crede în calificarea roș-albaștrilor în play-off: „Pot câștiga toate meciurile”
0
Vasile Miriuță numește momentul zero de la CFR Cluj: „De atunci a început să-și revină!” » O altă echipă l-a dat pe spate: „Foarte puternică!”
0
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Claudiu Bumba, decisiv în meciul cu Ferencvaros » Echipa cu 4 români în lot este lider în campionat
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Darius, nu uita, o data dinamovist, mereu dinamovist. Stii tu ce spun.
Aștept comentariul lui Cătălin!
La televizor e altfel. Concluzia, ori sticla deformează, ori nea Jiji e cameleonic. Afurisită încurcătură, tare mă tem că ambele ipoteze sunt adevărate.
Fotbalist bun, mult peste media campionatului nostru, dar mereu criticat și tăvălit de presă doar pt ca joacă la Steaua și toți se reped, se înghesuie, să atace Steaua deși presa sportivă este ținută în viață mai ales de steliști, care reprezintă cca 50% din totalul fanilor de fotbal din România!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.