Alte știri din fotbal
Reacție dură după derby-ul Clujului: „Mai trebuie să ne pună cătuşe”
0
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Știri din fotbal internațional
Eder Militao, spre operație! Out de la Mondialul 2026?!
0
Răzvan Lucescu, după eșecul din finala Cupei: „E responsabilitatea mea. Este o perioadă întunecată”
0
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Intr-adevar, gsp.ro arata ca e nou, insa doar atat... Site-ul a micsorat si mai mult coloana cu stirile (stanga), castigand teren coloana cu reclame si linkuri catre alte site-uri ale trustului, bloguri si altele. Ca sa pot naviga in josul paginii pentru a citi macar ultimele 4-5 stiri, ar trebui sa derulez echivalentul a 2-3 pagini. Nu e normal. Site-ul asta pare facut in disperare de cauza, pentru a mai recupera din traficul pierdut in dauna concurentei. (Ma astept ca acest mesaj sa nu fie afisat sau sa fie sters ulterior.) (Chiar l-ati sters, nu-mi vine sa cred. O sa-l scriu over... and over... and over)
Mda, tocmai ce laudam siteul ca a rezolvat treaba cu scrptul pentru mesaje si ca nu mai sunt nevoit sa salvez in prealabil ce am de gand sa postez, cand colo ce sa vad? Mesajul meu nu aparuse... Hehehehhee! Sunteti de coma oameni buni... ... Cu alte cuvinte abia a doua oara mi-a aparut mesajul, adica dupa ce am dat a doua oara "Adauga comentariu". ... HAI ROMANIA!
Pana acum am o singura nemultumire: butonul "vezi toate comentariile (#)". Mai bine ar fi fost ca toate comentariile sa fie la vedere. ... Ca parti bune, apreciez ca imediat ce dau "send" mesajului, acesta isi face aparitia in cateva secunde. In vechiul format, trebuia sa astept cateva minute bune sau sa trimit de 2 ori mesajul salvat in prealabil in alta parte sau luat cu "copy" si "paste". ... Inca ceva: de ce nu pot lasa spatiu intre paragrafe? Ma vad nevoit sa inserez intre ele puncte de suspensie...
O intrebare: sectiunea LIVE va mai cuprinde cronica live, caseta meciului si link spre rezumatul video?
Intr-adevar, gsp.ro arata ca e nou, insa doar atat... Site-ul a micsorat si mai mult coloana cu stirile (stanga), castigand teren coloana cu reclame si linkuri catre alte site-uri ale trustului, bloguri si altele. Ca sa pot naviga in josul paginii pentru a citi macar ultimele 4-5 stiri, ar trebui sa derulez echivalentul a 2-3 pagini. Nu e normal. Site-ul asta pare facut in disperare de cauza, pentru a mai recupera din traficul pierdut in dauna concurentei. (Ma astept ca acest mesaj sa nu fie afisat sau sa fie sters ulterior.)
Buna dimineata: quicker, da-mi un link te rog, sau trimite-m i un print scren pe [email protected]. multumesc anticipat roman_din_romania: saptamina aceasta incepe campionatul, iar evenimentul principal al ei este meciul de la Craiova. iti respect parerea, dar eu cred ca este corecta abordarea gsp. multumesc calin24bn: poti detalia, te rog. butch_cassydi, gazistu, costacurta si tututror celorlalti care ne-au felicitat pentru munca depusa: multumim si vom cauta sa nu dezamagim in continuare
Aveti o problema de redactare. Folositi un font in textele pe de la articole care nu se regasesc si in diacritice, astfel orice litera de genul ĂŞşţâî isi schimba fontul si apare aiurea.
bun bun bun, mai ales treaba cu premiile.
Sincer, imi placea mai mult primul site, si aducea mai mult cu alte ziare online gen marca.com sau altele...ma rog , poate e obisnuinta
succes
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.