Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
20-24 mil eur esti nebun clar nu ai mai mult de 11 ani
Noi ne plangem ca avem salarii mici, dar in mare parte de unde vin ele? Daca statul nu investeste in anumite obiective multi dintre noi a trai la limita saraciei si "cunoscatorii" stiu asta! Sa nu-i mai plangem noi pe alde Becali, Copos, Badea, Negoita, etc. caci ei castiga mult mai mult decat "se estimeaza" si iarasi "cunoscatorii" stiu asta. D-le Tolontan, macar de ar proceda asa institutiile statului de acum inainte cu acesti "investitori", dar ma indoiesc. Tot noi vom trage ponoasele in locul lor.
nu mai tine cu steaua !!!!dute la dinamo frustatule
Vorbesti fara a avea informatii clare. Chiria este 20.000 E , restul pana la 85-90.000 E sunt utilitati , paza jandarmerie , etc . Intotdeauna in orice disputa intre Catalin Tolontan si Cioban voi fi de partea jurnalistului . Ce tot o dam de gard? Steaua de 10 ani genereaza incasari anuale de 20-24 milioane E din care cheltuie maxim 60% , restul se duc in buzunarul demagogului cu care face el fapte de caritate . Toti banii azvarliti de el la colindatori , biserici si saracii sunt profitul clubului!
Articol in ton cu gandirea romanului.... hai sa castigam din sport! Nu-i asa , domnilor???? Oare nu e Romania una dintre putinele tari din lume unde se percepe TVA pentru sumele incasate din transferurile jucatorilor???? Si hai sa vedem cui ii mereg bine , sa-l atacam! In momentul de fata nu mai conteaza ca stadionul a fost facut la pret dublu , conteaza ca ii e util cuiva , si ala trebuie sa plateasca. Tocmai un ziarist sportiv.... sa vina cu asemenea absurditati!!! Un ziarist care ar trebui sa stie costurile unei echipe de fotbal....
Comentariile lui imperator mereu sunt puse în articole. Oi fi paranoic, dar ceva pute :))
Sigur lui Becali ii luam jumatate de milion si celorlalti le luam cate 20 000. Ipotetic, sa zicem ca se creste chiria la 100 000... Mai vine se joace Dinamo sau Rapid vreodata pe arena cu 200 de spectatori in tribune? Destept asta de a facut articolul... Tantalu, ups, Tolontan.
Pana sa se construiasca stadionul, echipa nationala juca pe diferite stadioane, de foarte multe ori pe cel al Stelei (stiu ca nu este in realitate al Stelei, dar era concesionat clubului). Cred ca niciodata nu s-a pus problema ca Steaua intretinea arena respectiva si "profita" nationala Romaniei de stadion. Daca Steaua nu ar juca pe Arena Nationala, nu ar scoate Primaria niciun ban de pe urma ei. Cine sa joace acolo, Dinamo, care vrea sa renunte la stadion de 15000 de locuri si sa-si construiasca unul de 12.000 !?!?! De bine de rau, Steaua a adus un venit constant Primariei prin meciurile jucate acolo...restul sunt doar rautati si invidie.
subscriu !!
de ce la concerte nu s-a revoltat domnu tolontan ca nu se dau procente din ce se castiga? daca se dau procente ce facem la meciurile din campionat cand incasarile sunt 30000 de euro?? cat ar trebuii sa fie chiria atunci?? pe termen lung are logica ce scrie tolo??? se pare ca acest articol e totusi facut ca sa fie un atac la primarul oprescu...data viitoare gandeste prietene inainte sa ataci pe cineva!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.