Știri din fotbal internațional
Canada - Maroc, prima optime de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + Cine e favorită
0
Bătălia pentru Gheata de Aur se intensifică » Luptă strânsă la golgeteri înainte de optimile Mondialului
0
Drake s-a fotografiat cu Cristiano Ronaldo și a remarcat un detaliu inedit: „Jur asta!”
0
Thierry Henry cere ca FIFA să intervină, după eliminarea naționalei din Capul Verde la Mondial: „Vă rog să o faceți, aveți puterea asta”
4
Lifestyle
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
0
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
1
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Cât costă un litru de benzină și motorină sâmbătă, 4 iulie 2026, în ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Daniel, elevul de 9 ani din Focșani, campion mondial la aritmetică mentală: ...
Libertatea
``ANTRENORUL `` lunii ??? Ce (mai) inseamna meseria de antrenor in fotbalul romanesc? Pai ar cam fi , studii ( facultate EFS cu specializarea fotbal ), licenta ( PRO, A, B sau C) , experienta practica ( cati ani , la ce nivel si unde ), dar ce sa vezi , ``stupoare``, cel desemnat nu are nimic din toate acestea . Cei care avem copii, unde ti- ai duce copilul bolnav la un doctor ``calificat`` sau la un ``doctor necalificat``(operatie reusita , pacientul mort) ? Raspunsul numai trebuie scris pentru ca rezulta din intrebare , dar in fotbal este posibil si permis ca persoane fara calificarea ptr. postul pe care sunt sa ``munceasca``. Este un premiu vezi doamne dat de jurnalisti , care nu raman datori celor care atunci cand erau in activitatea de jucatori le ``ofereau`` informati pretioase din vestiar ( echipa sau personale) . Aceiasi jurnalisti ar trebui sa aiba bunul simt si sa redea tot ``tabloul`` de la FC ARGES si sa il puna in rama cu portretul lui MIHAI IANOVSCHI. ( studii, licenta PRO, peste 20 de ani de antrenorat ), baiatul celebrului ``IANOVSCHI`` unul dintre cei mai buni formatori de jucatori din fotbalul romanesc. Sper ca la un moment dat ``Mihai`` sa se concentreze pe cariera lui , fotbalul romanesc are nevoie de astfel de antrenori care sa aduca calitate intr-un fotbal plin de ``subiectivism`` ( ``PCR``) !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
interesanti specialisti, in afara de Stelea, restul sunt bagatori de seama
Dumitru Dragomir: "ANAF a şters o datorie de 23 de milioane de dolari la Dinamo"
5 DECEMBRIE 2021 - ZI DE DOLIU IN FOTBALUL ROMANESC !!! UTA ARAD, EXECUTATA IN DIRECT !!! Nu am gasit, IN TOATA ISTORIA FOTBALULUI MONDIAL, un " PENALTY " HALUCINANT precum cel INVENTAT in minutul 81 al FURTULUI SECOLULUI fcsb - UTA ARAD !!! fotbalul romanesc A MURIT !!! GROPARII fotbalului romanesc isi rad in barba si-si numara ZECILE DE MILIOANE DE EURO incasate de pe man, morutan .... !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcsb nu a primit premiul *** lunii ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnilor Craitoiu si Nedelea,ce specialist este Narcis Raducan daca a putut sa spuna in direct la televizor ca jucatorii tehnici se pot opri cu crampoanele aplicate pe laba piciorului???Zicerea este de aseara din studioul DIGI.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.