Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
credeti ca moarte lor il aduce pe marin cosma inapoi?credeti ca moartea acestor carpe ai aduce viata lui marian?NU TE VOM UITA PASARILA
Nu vrem pur si simplu criminalii,ii vrem bucatele.Nu exista mila,nu uitamm ,nu iertam.Nu se trece decit peste cadavrele noastre.Loiali poporului pana la moarte.Nu instig.
Sper sa mai aud despre mizeriile astea doar ca au fost omorati, nimik altceva!!!
nu pot sa spun decat atat... MOARTE CIIOORRIILLOR!!!!!!!!! ciioorriillor, fiti atente, ca istoria se repeta! iar voi va indreptati catre o noua campanie de vanare si exterminare a ciioorriillor!
As dorii sa pot intra dupa criminali lui in puscarie sa ii ucid.Sintem loiali poporului pana la moarte.As vrea sa pot murii cu criminalii lui in dinti.Nu instig.
As fii dorit sa pot avea onoarea sa mor in locul lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.