Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu n-are dubii după primele 20 de etape din Superliga: „Are cel mai bun procent din campionat”
0
Vali Lazăr a plecat de la CSO Băicoi: „Îi mulțumim pentru profesionalism, seriozitate și implicare”
0
Amicale tari pentru Dinamo în Antalya, GSP are toate detaliile!
0
Promisiuni fără acoperire din partea primarului din România: „Primul care începe dintre toate cele 8 stadioane aprobate”
0
Știri din fotbal internațional
Suporterii lui Feyenoord i-au cerut demisia lui Robin van Persie, la doar o săptămână de la înfrângerea cu FCSB
0
Una dintre favoritele la câștigarea Ligii Campionilor, amendată drastic de UEFA
0
Sosie? Adversarul i-a surprins pe cei de la Barcelona prin asemănarea izbitoare cu Sergio Ramos!
0
Roman Abramovich, somat să transfere suma obținută din vânzarea lui Chelsea către Ucraina: „Dacă nu-ți respecți cuvântul, mergem în instanță!”
0
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Nicuşor Dan spune că avem corupție, dar niciunul dintre cei din Guvern nu e ...
Libertatea
De ce nu a fost invitată România la întâlnirea „greilor” NATO, de la ...
Adevărul
„Trebuie obsesie, dar și liniște” » David Popovici e „Sportivul Anului” și ...
GSP SPECIAL
Cât va fi salariul minim pe economie, începând de anul viitor
Libertatea
@ "Un roman " prost care seti tu prost. Am aplaudat cu totii un tanar care a fost omorat de niste lasi. Deci care mama dracu e problema ta daca noi astia needucati de stadion am simtit ca trebuie sa-l aplaudam pentru ultima oara, poate.
am fost acolo si da indiferent de ce eram dinamovisti stelisti sau rapidisti eram ROMANI si ne-am aplaudat muntele!!!ne-am aplaudat eroul...te iubim marianeee frumos moment
@ un roman. stai ca nu inteleg? cu ce s-a gresit? a fost foarte emotionant momentul in care toata lumea tacea si aplauda in picioare momentul.. probabil n-ai fost acolo sa vezi cum s-a simtit lumea.. mie unul, imi venea sa plang..
extraordinar!!!!...au apludat stelistii un Dinamovist, ma mir, daca era vorba de Catalin Haldan...sigur nu se intampla asa ceva...
microbistule... nu a vazut cu siguranta ce ai zis tu ... in schimb sunt sigur ca a vazut cat de prost esti tu
Spectatorii aia needucati habar n-au ce inseamna un moment de reculegere. RUSINE GHENCEA!!!
este imposibil valetul stelist gradinescu, un comentariu execrabil, la golul croatilor, "marele"ov petre s-a ferit de mingie,radoi e inexistent pe teren, dar gradinescu nu vede decat pasele gresite ale lui tamas; huuooo, stelistule , invata sa fii impartial !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.