Alte știri din fotbal
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
1
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
2
Știri din fotbal internațional
Tricoul lui Vozinha de la Mondialul 2026, vândut pentru o sumă record! A depășit echipamentele lui Alisson și Neuer
0
A câștigat eventul cu Universitatea Craiova și a semnat cu echipa lui Mirel Rădoi! Primul transfer în străinătate pentru român
0
S-a întors accidentat de la Mondial » Lovitură pentru Barcelona: Frenkie de Jong va fi indisponibil patru luni!
0
Starul lui Liverpool a făcut show la nunta „ca în România”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Nu fiti naivi ...Udrea este un fel de trofeu al DNA si SRI... Sper sa scape neatinsa...
Acum poate planuieste sa fuga iar , in alta tara - lumea e plina de tari caldute si ascunse ( diplomatic ) .
Până nu se stabilește dacă mai prezintă interes nu se mișcă nimic. Asemenea știri vor fi prezentate zilnic și... nimic concret. Dacă legea era aplicată corect nu mai " pleca" niciun Ghiță, Mazăre, o Bica , Udrea etc. Restul este...cancan !
Pentru cine nu stie, Costa Rica si Puerto Rico sint doua tari micute aparate militar si juridic de SUA. Alina Bica si Elena Udrea vor fi la adapost de minia lui Tudorel Toader atita timp cit va dori administratia americana. Punct.
Pe Mazare care a fugit in Madagascar nu esti suparat ? Sau te deranjeaza Costa Rica ? :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** *** ati diztrus tara ati furat tot si acum va plangeti va este frica !!! *** ce ezti ati nenorocit tara *** !!!! Vai de Romania pacat de ea !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deja i se da prea multa importanta acestei infractoare de 2 bani. Sa se demareze procedurile de extradare pentru a fi adusa in cel mai scurt timp la penitenciarul de femei Targsor. Minciunile acestei mitomane nu mai tin, *** sau nu, "refugiat" sau nu, de puscarie nu scapa. La Targsor cu ea, acolo este locul ei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
RTV va pierde mult din audienta...
Aia sigur !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.