Alte știri din fotbal
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Gol anulat în minutul 17
5
Și-a anunțat retragerea din fotbal imediat după turul barajului Chindia - Farul
0
Denis Alibec s-a enervat: „Nu mai înțeleg ce se întâmplă la clubul ăsta”
0
Antrenorul Chindiei, după remiza cu Farul: „Nu vreau să se înțeleagă greșit”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele de start + cote
0
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
@para.para Aveai la îndemână linkul pentru a te informa. Uite aici: http://www.gsp.ro/gsp-special/investigatie/exclusiv-secretele-lui-pagniello-de-ce-minte-cfr-in-privinta-colaborarii-cu-italianul-asociat-cu-mafia-pariurilor-din-italia-marturiile-unor-parinti-si-copii-pacaliti-intr-o-inselaciune-internationala-509602.html
Nu zice nimeni ca nu e asa cum se scrie in articol, dar mi-a atras atentia ce scrie intr-o poza de la inceput, in dreptul lui Morris Pagniello: "Impreuna cu CFR Cluj a infiintat CFR International". In afara de sustinatorii lui fcsb de la acest cancan al sporturilor, nu cred ca a mai auzit nimieni de acea infiintare.
Pariurile au distrus sportul.
Acesta este capitalismul, sau cum spun eu, Kanibalismul românesc ! Și când te asociezi cu " profesorii " italieni, jocurile sunt " făcute " ! Idioții de cei din generația mea, care munceam pentru salarii de mizerie, așa - zisele " ajutoare de șomaj ", dar construiam S.S.M.D. ( societatea socialistă multilateral dezvoltată ) ! Hai că am fost idioți : noi am construit ceva, bun sau rău, iar ăștia au venit și au praduită totul ! Și toate acestea de petrec sub ochii noștri, sub ochii unui popor neinformat, necivilizat, neputincios, *** ! Rușine !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.