Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Baietii isi fac antrenamentul in amicale,grosul este in liga 2 si 1!
mizeria numit poreclit mai nou STARface ravagii la PARIURI toate meciurile sunt dirijate ptr surprize
ATENTIE laPariuri atit penaltiul promit de SPORTING cit si a lui Dinamo au fost scenarii ptr pariuri si PANDURii siBOTSENIUL fac ravagii la pariuri in amicale
Îi cunosc personal pe arbitri și ei sunt catana cu banda mau arbritrat în dimbovita
Sumi,ai zis ca te lasi.De...pariuri.
mai, dar odata ajunsi acolo, cum se autodeleaga ? cine-i trimite , cum sunt acceptati acolo ?
"Cei trei macedoneni au fost aduși la meciuri de Ilgeniz Gurel, un turc-olandez care a lucrat și luna aceasta cu Steaua și care este asociat cu Cristian Voicu, finul lui Laurențiu Reghecampf". L-aţi uitat în enumerarea de la sfârşit pe cel mai mare antrenor blatist! Oare de ce?
De FC Omenia n-ai auzit ???
De unde sa-l cunoasca Morais pe ala din liga a Nshpea ??? Esti indecent de stupid.
*** planetei, asta suntem. păcălicii ăia nu trebuie să mai aibă ocazia să intre pe un teren de fotbal, niciodată
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.