Alte știri din fotbal
Turcia – România, faza războiului între patroni: Șucu și Becali îi țin la butonieră pe șefii tripletei Galata – Fener – Beșiktaș! » Închisoarea, numitorul comun
0
Dani Coman, după eșecul cu U Cluj: „Puteam apăra și eu azi”
0
Doi fotbaliști importanți au lipsit de la antrenamentul Turciei
0
Cele două teme de discuție dintre președintele lui U Cluj și Emil Boc: „Nu prea am vorbit despre fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un strigăt controversat spre cameră
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Dacă e "Investigație jesepe", m-am lămurit! Trebuie neapărat să fie ceva "incredibil", deşi s-a întîmplat aievea, deci e cît se poate de credibil. Voi şi limba română sunteți ca şinele de cale ferată: nu vă întîlniți niciodată, prostălăilor!
Nu ma socheaza stirea si chiar sunt convins ca mafia italiana e implicata si politic in Romania! Multi au sa-mi spuna ca scriu prostii, dar cine a urmarit istoria mafiei italiene si implicarea sa in politica din Italia, si-n afara ei, poate ca asa am intelege si noi mai bine obraznicia unora de isi duc degetele pe la nas prin parlamentul tarii, lupta lor impotriva DNA, justitiei si a ministerului de interne! Legi scoase in miez de noapte cu dedicatie unora ce au palate demne de castelele din Franta, ridicate din salarii de bugetari. Numai omul rau voitor nu vrea sa-si puna astfel de intrebari si doar cei ce profita de sistemul acesta corupt au tupeu sa ne certe zi de zi si sa ne acuze pe noi de "tradatori de tara si neam"!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Haha, se vede ca Stucan e angajat la voi acum!
Da... are curaj si merita o sansa in fotbalul de mana a doua macar, nu de a nspea. Mult succes! Daca ar fi asemenea onoare si pe la noi, am avea poate ceva mai multa valoare in fotbal, iar in politica... nu mai spun. Acolo sunt pariurile majore ;) si acolo cei inscrisi in Liga Mare doresc sa ramana la carma pariurilor. Daca cineva ar vorbi si acolo... rapid ar fi trecut pe linie moarta :)))). Omerta autohtona din politica/fotbal ne conduce si nimeni nu este interesat sa schimbe *** asta :(.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mafia pariurilor suna grotesc. cand spui pariuri spui mafie.e ca si cum ai spune urci sus sau cobori jos. se subintelege ca nu poti cobora sus, urca jos sau sa ai pariuri fara mafie.
pariurile sunt o mare tampenie. ar trebui sa fie interzise. ***. pariurile inseamna100% mafie. gsp ar trebui sa dea un exemplu si sa interzica reclamele la pariuri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.