Alte știri din fotbal
Bogdan Lobonț l-a auzit pe fotbalistul Rapidului și intervine dur: „Vrei să rămâi mediocru?! M-am plictisit eu!”
0
L-a contrat pe Costel Gâlcă după conflicul cu Alex Dobre: „Poate are probleme acasă cu soția. Mai închizi un ochi, te mai uiți în altă parte...”
0
FC Voluntari - FC Bihor, deschiderea etapei 7 a play-off-ului din Liga 2
0
Primul transfer pentru sezonul viitor? 250.000 de euro în lupta la titlu din Superliga
1
Știri din fotbal internațional
Noi indicii că Florentino Perez a decis antrenorul pentru sezonul viitor
0
Fostul căpitan al lui Manchester United și-a anunțat retragerea la 40 de ani: „Mi-am trăit visul”
0
Fostul internațional român a explicat motivul pentru care Adrian Șut nu s-a impus în Emiratele Arabe Unite
0
O nouă schimbare de antrenor în Premier League: „Pleacă având respectul și recunoștința tuturor celor conectați cu clubul”
0
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
Germania, amenințată de Trump cu retragerea trupelor americane: „Urmează ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Radu Miruță cere demiterea șefei Metrorex, pentru 60.000.000 de euro ...
Libertatea
...sunt dezamagit total...trebuie sa-l mai suportam inca 5 ani pe chelul asta betziv...nu se mai poate face nimik in romania...am cazut de tot la fundul Europei...halal presedinte
Niste intrebari pentru o analiza superficiala: cand s-a imbogatit Patriciu? Cat a stat psd la putere? Cat a fost Tariceanu premier pe durata mandatului lui Basescu? Cine l-a sustinut pe Tariceanu? Cat a guvernat efectiv pdl-ul? Intrebare pentru concluzie: cat de vinovat este Basescu pentru hotiile din Romania in raport cu psd si pnl? Iti urez succes!
cititi comentariul lui RIBoanchis pe ziarulnational.com!
PT CEI CARE SUSTIN CA SA FURAT: Am ob, ca f multi se raporteaza la cifrele de la orele 21 de aseara pai acela e un sondaj, SONDAJul nu reprezinta realitatea!In plus un sondaj are si maja de eroare care in cazul acesta se incadreaza diferenta in maja de eroare.Daca au furat au furat toti!Ponata in direct in dimineata asta a zis:Masinaria pesedeului a functionat mai bine ca a noastra:))))
hai ca-mi bag pppp(_)LA IN MMMAA-TTAAA :))
Daca spui tu ungurule, asa o fi
S-o crezi tu pe-asta !!! magnatii si latifundiarii au dus-o bine in toate regiumurile politice.apropo in 2005 cine a dat ordin sa fie oprita cercetarea penala asupra lui patriciu ? ah-ha-ha-ha
Declar aceasta lupta stransa asemenea sprijinului acordat stelei in lupta cu dinamo inainte de 89, juventusului in italia, manchesterului in anglia si asa mai departe. Lupta mare, vine tare din urma Geoana, pe corecte evident...hai ca se poate, suuuuuut....goooooool, un ultim grupa de masoni bogati au decis pt tara noastra inca o data.....viva la revolution!!!
Daca ar durea prostia ai urla de durere!
DACA IESE BASESCU PRESEDINTE, JIJI BECALI E IN MARE PERICOL....PUSCARIE?!!! :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.