GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  PROGRAM TV

Ce fotbal vedem în weekend la TV

gigel bucur
gigel bucur

Articol de GSP - Publicat vineri, 11 septembrie 2009 00:00

Sîmbătă, 12 septembrie

17:00 DigiSport
Fotbal: Manchester City - Arsenal, Campionatul Angliei (d)

17:45 DigiSport Plus
Fotbal: Liverpool - Burnley, Campionatul Angliei (d)

19:00 GSP TV
Fotbal: Dinamo - Oţelul, Liga 1 (d)

21:45 DigiSport
Fotbal: Lazio - Juventus, Campionatul Italiei (d)
-----------------------------------------

10:35 Sport.ro
Rugby: Noua Zeelanda - Africa de Sud, Tri Nations (d)

12:00 DigiSport
Handbal feminin: Tomis Constanţa - Oltchim Rm. Vâlcea, Campionatul României (d)

13:00 Sport.ro
Fotbal: Concordia Chiajna - Dinamo 2, Liga 2 (d)

14:15 Sport 1
Fotbal: Motherwell-Rangers, Campionatul Scoţiei (d)

15:15 Sport Klub
Fotbal: ŢSKA Moscova - Krylia Sovetov, Campionatul Rusiei (d)

16:30 DigiSport Plus
Fotbal: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, Campionatul Germaniei (d)

17:00 Sport Klub
Fotbal: Dunărea Giurgiu - FCM Bacău, Liga 2 (d)

17:00 GSP TV
Fotbal: Unirea Urziceni - Alba Iulia, Liga 1 (d)

17:00 Eurosport 2
Fotbal: Stoke City - Chelsea, Campionatul Angliei (d)

19:00 Sport Klub
Fotbal: St. Truiden - Anderlecht, Campionatul Belgiei (d)

19:30 Eurosport 2
Fotbal: Tottenham Hotspur - Manchester United, Campionatul Angliei (d)

19:00 DigiSport
Fotbal: Livorno - AC Milan, Campionatul Italiei (d)

19:30 DigiSport Plus
Fotbal: Hamburg - Stuttgart, Campionatul Germaniei (d)

21:00 DigiSport Plus
Fotbal: Espanyol - Real Madrid, Campionatul Spaniei, transmisie alternativă (d)

21:00 Sport Klub
Fotbal: Standard - Mechelen, Campionatul Belgiei (d)

21:30 Eurosport 2
Baseball: Germania - Venezuela, Cupa Mondială (d)

22:00 Sport 1
Fotbal: Bordeaux - Grenoble, Campionatul Franţei (d)

23:00 DigiSport
Fotbal: FC Sevilla - Zaragoza, Campionatul Spaniei, transmisie alternativă (d)

00:00 Sport Klub
Fotbal: Tigre - Arsenal de Sarandi, Campionatul Argentinei (d)

Duminică, 13 septembrie

16:00 DigiSport
Fotbal: Inter - Parma, Campionatul Italiei (d)

18:00 DigiSport
Fotbal: Rapid - FC Vaslui, Liga 1 (d)

20:00 Antena 1
Fotbal: Gaz Metan - Steaua, Liga 1 (d)

-----------------------------------------

11:00 Sport.ro
Fotbal: FC Snagov - Farul, Liga 2 (d)

12:30 DigiSport
Handbal masculin: UCM Reşiţa - Pandurii Tg. Jiu, Campionatul României (d)

13:00 Sport.ro
Fotbal: Steaua 2 - Delta Tulcea, Liga 2 (d)

13:00 Sport Klub
Fotbal: Dinamo Moscova - Spartak Moscova, Campionatul Rusiei (d)

14:00 Eurosport 2
Fotbal: Birmingham City - Aston Villa, Campionatul Angliei (d)

16:00 DigiSport Plus
Fotbal: Siena - Roma, Campionatul Italiei (d)

16:00 Sport 1
Fotbal: Cardiff - Newcastle, Championship Anglia (d)

16:30 Sport Klub
Fotbal: Dacia Mioveni - Jiul Petroşani, Liga 2 (d)

18:00 Sport 1
Fotbal: Rennes - St. Etienne, Campionatul Franţei (d)

18:15 Eurosport 2
Fotbal: Fulham - Everton, Campionatul Angliei (d)

18:30 DigiSport Plus
Fotbal: FC Koln - Schalke 04, Campionatul Germaniei (d)

19:45 Eurosport
Atletism: Finala Mondială IAAF (d)

20:00 DigiSport
Fotbal: Valladolid - Valencia, Campionatul Spaniei (d)

21:00 GSP TV
Fotbal: Poli Timişoara - Astra, Liga I (d)

21:30 Sport Klub
Fotbal: FC Brugge - Genk, Campionatul Belgiei (d)

23:10 Sport.ro
Fotbal: Argentina River - Colon, Campionatul Argentinei (d)

23:15 Sport 1
Hochei: NY Giants - Washington, NFL (d)

23:30 Sport Klub
Fotbal: Vitoria - Palmerias, Campionatul Braziliei (d)

Sîmbătă, 12 septembrie

17:00 DigiSport
Fotbal: Manchester City - Arsenal, Campionatul Angliei (d)

17:45 DigiSport Plus
Fotbal: Liverpool - Burnley, Campionatul Angliei (d)

19:00 GSP TV
Fotbal: Dinamo - Oţelul, Liga 1 (d)

21:45 DigiSport
Fotbal: Lazio - Juventus, Campionatul Italiei (d)
-----------------------------------------

10:35 Sport.ro
Rugby: Noua Zeelanda - Africa de Sud, Tri Nations (d)

12:00 DigiSport
Handbal feminin: Tomis Constanţa - Oltchim Rm. Vâlcea, Campionatul României (d)

13:00 Sport.ro
Fotbal: Concordia Chiajna - Dinamo 2, Liga 2 (d)

14:15 Sport 1
Fotbal: Motherwell-Rangers, Campionatul Scoţiei (d)

15:15 Sport Klub
Fotbal: ŢSKA Moscova - Krylia Sovetov, Campionatul Rusiei (d)

16:30 DigiSport Plus
Fotbal: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, Campionatul Germaniei (d)

17:00 Sport Klub
Fotbal: Dunărea Giurgiu - FCM Bacău, Liga 2 (d)

17:00 GSP TV
Fotbal: Unirea Urziceni - Alba Iulia, Liga 1 (d)

17:00 Eurosport 2
Fotbal: Stoke City - Chelsea, Campionatul Angliei (d)

19:00 Sport Klub
Fotbal: St. Truiden - Anderlecht, Campionatul Belgiei (d)

19:30 Eurosport 2
Fotbal: Tottenham Hotspur - Manchester United, Campionatul Angliei (d)

19:00 DigiSport
Fotbal: Livorno - AC Milan, Campionatul Italiei (d)

19:30 DigiSport Plus
Fotbal: Hamburg - Stuttgart, Campionatul Germaniei (d)

21:00 DigiSport Plus
Fotbal: Espanyol - Real Madrid, Campionatul Spaniei, transmisie alternativă (d)

21:00 Sport Klub
Fotbal: Standard - Mechelen, Campionatul Belgiei (d)

21:30 Eurosport 2
Baseball: Germania - Venezuela, Cupa Mondială (d)

22:00 Sport 1
Fotbal: Bordeaux - Grenoble, Campionatul Franţei (d)

23:00 DigiSport
Fotbal: FC Sevilla - Zaragoza, Campionatul Spaniei, transmisie alternativă (d)

00:00 Sport Klub
Fotbal: Tigre - Arsenal de Sarandi, Campionatul Argentinei (d)

Duminică, 13 septembrie

16:00 DigiSport
Fotbal: Inter - Parma, Campionatul Italiei (d)

18:00 DigiSport
Fotbal: Rapid - FC Vaslui, Liga 1 (d)

20:00 Antena 1
Fotbal: Gaz Metan - Steaua, Liga 1 (d)

-----------------------------------------

11:00 Sport.ro
Fotbal: FC Snagov - Farul, Liga 2 (d)

12:30 DigiSport
Handbal masculin: UCM Reşiţa - Pandurii Tg. Jiu, Campionatul României (d)

13:00 Sport.ro
Fotbal: Steaua 2 - Delta Tulcea, Liga 2 (d)

13:00 Sport Klub
Fotbal: Dinamo Moscova - Spartak Moscova, Campionatul Rusiei (d)

14:00 Eurosport 2
Fotbal: Birmingham City - Aston Villa, Campionatul Angliei (d)

16:00 DigiSport Plus
Fotbal: Siena - Roma, Campionatul Italiei (d)

16:00 Sport 1
Fotbal: Cardiff - Newcastle, Championship Anglia (d)

16:30 Sport Klub
Fotbal: Dacia Mioveni - Jiul Petroşani, Liga 2 (d)

18:00 Sport 1
Fotbal: Rennes - St. Etienne, Campionatul Franţei (d)

18:15 Eurosport 2
Fotbal: Fulham - Everton, Campionatul Angliei (d)

18:30 DigiSport Plus
Fotbal: FC Koln - Schalke 04, Campionatul Germaniei (d)

19:45 Eurosport
Atletism: Finala Mondială IAAF (d)

20:00 DigiSport
Fotbal: Valladolid - Valencia, Campionatul Spaniei (d)

21:00 GSP TV
Fotbal: Poli Timişoara - Astra, Liga I (d)

21:30 Sport Klub
Fotbal: FC Brugge - Genk, Campionatul Belgiei (d)

23:10 Sport.ro
Fotbal: Argentina River - Colon, Campionatul Argentinei (d)

23:15 Sport 1
Hochei: NY Giants - Washington, NFL (d)

23:30 Sport Klub
Fotbal: Vitoria - Palmerias, Campionatul Braziliei (d)

Playtech: BOMBĂ! Anamaria Prodan a spus ADEVĂRUL! Prima reacție despre divorțul de Reghecampf


Comentarii (7)
 •  13 Septembrie 2009, 12:06

asi ruga pe cei de la digi sa dea pe Juventus si pe genoa numai la digi sport nu si pe digi sport plus ca ala nul prind.

 •  12 Septembrie 2009, 21:37

e o nesimtire Fotbal: Espanyol - Real Madrid, Campionatul Spaniei, transmisie alternativă (d) de ce mai spuneti ca transmiteti daca nu e asa ?

 •  11 Septembrie 2009, 20:16

de cand au luat meciurile astia de la surogatul asta de firma de cablu-telefonie, nu m-am mai uitat la meciurile din campionatul nostru.... se pare ca n-am pierdut nimic, din contra sunt mult mai castigat!!! nici la antena lui felix nu ma uit ca astia dau numai meciurile echipei tipului ala din pipera (nu i-am retinut numele)si aia chiar sunt neputinciosi de tot...pacat de bergodi, insa isi merita soarta daca se baga in taratze il manance porcii (cum era vorba aia din batrani...)

Vezi toate comentariile (7)
Comentează