Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
0
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
0
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
3
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băleanu, un comentator slăbuț, dar să asculți ce zice Dumitru Graur, ***, e prea mult! Cred că lui Băleanu i s-a făcut greață de locuitorul cutiei de carton și a ales să plece!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Inainte sa comentez am zis sa citesc ce au zis ceilalti zic poate mi se pare numai mie dar vad ca nu sunt singurul....nu mi place deloc Baleanu , prefer sa vad meciurile fara comentariile lui asa ca daca tot pleaca la TVR sper sa nu mai comenteze la Prima. Am vazut un podcast cu Dumitru Graur si zicea acolo ca la un moment dat cautau oameni pt televiziune si au avut f multi candidati dar el l a ales pe Baleanu......mare greseala.
Amice, nu-ti mai place fasolea de la popota dar îți dorești titlurile și istoria echipei staliniste ( tska, csca ,cca, steaua) adusa în 1947 în în România pe tancurile armatei roșii. Asa ca nu este frumos sa te comporti ca o oaie rătăcită și mulțumește cu echipa ilfoveana a lui Gigi Valiza...cea infiintata în 2003 în comuna Mogoșoaia.
Și acum fuga la popotă, nenea Lefter, ca se răcește fasolea.
TVR cimitirul elefantilor, un fel de Antipa pe banii contribuabilior!
Sint in acord total cu toate comentariile de mai sus! Acest baleanu a fost slab de la inceput si nu a fost in stare sa învețe nimic pe parcurs.
Bani si salarii pentru incompetenta !!
Toti expiratii se retrag la TVR, unde inmoaie menta pe salarii mari. Pasul corect ar fi desfiintarea TVR, nu angajarea de noi inutili.
Expirat și arțăgos, mereu un fel de Gică Contra
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.