Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
3
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Căpitanul lui Dinamo Zagreb, surprins de un jucător de la FCSB: „Cel mai bun”
0
Nu e „Dibu” Martinez » Gazzetta dello Sport dezvăluie adevărata țintă a lui Cristi Chivu la Inter
0
Derapaj de necrezut al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
PREMIU PTR ASTA? ESTE CEL MAI PARTINITOR COMENTATOR, ESTE IMPARTIAL SI PLIN DE STATISTICI PE CARE LE REPETA OBSEDANT...ESTE FOARTE SLAB OMUL...PREMIILE AR TREBUI DATE DUPA VOTURILE SUPORTERILOR NU DUPA CUM LI SE PAR MOGULILOR...JALNIC BALEANU FRATILOR!!!
un comentator slab si partinitor
cu steaua? cred k glumesti! hai sa ne aducem aminte de sfertu rapid-steaua cupa uefa..cum plangea baleanu la golu stelei..deci prietene iti spun.. k asta nu a avut mai niciodata comentari pro steaua din contra.. plus de asta e si un comentator ff slab din punctu meu de vedere.. sub gradinescu cu mult.
pentru mine esti unul din cei mai lipsit de impartialitate in comentarii.Un dusman inrait al lui Ceahlaul si Poli Tm.La unul din meciurile Ceahlaului ai pomenit de 6 ori ca acea echipa a rmas in div A cumparand locul dela Tulcea.Ca Poli este fosta AEK,numai spun cat iti place sa ne intoxici cu statistici ca=de cate ori s-au intalnit echipele respective ,sau de cate ori au fost arbitrate de arbitrul respectiv.Si nu uiti sa le repeti de 3-4 ori.Si in plus esti cu Steaua si Dinamo fatis.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.