Alte știri din fotbal
Nelu Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
0
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
0
Veste de impact pentru Dinamo! Premieră după 9 ani
0
FCSB, speranțe spulberate! CCR i-a respins „ultimul cartuș” contra Stelei: urmează dosarul prejudiciului!
0
Știri din fotbal internațional
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
UDMR e la guvernare cu PSD de astazi...e liniste
Îl cunosti pe gaborul ala Lali care canta in vestiarul lui CeFuRă Kolozsvari Vasutas Sport Club imnul clubului in varianta gaboreasca? ://www.youtube.com/watch?v=-SFo_69bqao Uite ciuhapul asta o sa comenteze meciurile nationalei Romaniei daca Pîrțanii a pus mana pe televizari.
Ha ha ,o sa vedem meciurile din Liga 1 in limba maghiara subtitrat in romana !!! Foarte tare !!! Erata pentru cei cu IQ mai mic de 80 (Am glumit )
Tu ai ceva la cap? DNA Basescu sa se ia de boanghen? _________ În 2008, cel mai generos finanţator al PD-L la nivel naţional a fost, potrivit datelor publicate în Monitorul Oficial, „cetăţeanul” Arpad Paszkany, cu 1,45 milioane de lei.
asa. Paskany a cumparat ... sa zicem. si care-i problema ? nu e vie ? a CUMPARAT n-a FURAT !
I-a cumparat pe toti cu un gulas si un kurtos.Asa-s minoritarii astia...se vand ieftin si usor.
Firma din Malta?Paskany?Pute a DNA aici.
Cel mai interesant ar fi sa nu se mai transmita nimic!
Plimba ursul moldovene,nu te baga in seama aici...!!!
:)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.