GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  EUROPA LEAGUE

Echipe româneşti joacă în Europa League, pe DigiSport!

Articol de GSP - Publicat marti, 17 august 2010 00:00

Lovitură de zile mari! DigiSport s-a mişcat pe piaţa achiziţiilor şi a cumpărat trei din cele patru meciuri pe care echipele româneşti le joacă joi, în Europa League.

Regalul fotbalistic va începe la ora 20:00 cu întîlnirea dintre FC Vaslui şi francezii Lille, urmînd ca de la ora 21:30 de această dată pe DigiSport Plus, telespectatorii să urmărească transmisiunea partidei din Croaţia dintre Hajduk şi Unirea Urziceni.

De la ora 22:00 pe DigiSport, Poli Timişoara va încerca să încaseze prima de 100.000 de euro pentru fiecare jucător oferită de Marian Iancu dacă se vor califica după dubla manşă cu cei de la Manchester City.