Alte știri din fotbal
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
0
Panduru l-a scuturat pe jucătorul Craiovei: „S-a mai grăbit, nu se termină fotbalul în seara asta”
0
Cristi Dulca și Raul Rusescu au „negociat” topul jucătorilor Craiovei: „Buni de tot anul ăsta!”
0
Remarcații lui Emil Săndoi, campion în '91, în sezonul de titlu al Craiovei: „Bancu a făcut legea!”
0
Știri din fotbal internațional
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Epopeea infracțională a lui Costin Oprea, „mitomanul iscusit” care s-a ...
Libertatea
vai de emisiunea voastra
Eu sant Dinamovist de50 de ani, dar eu consider ca golul doi a fost neregulamentar.Pozitia de offside a lui Cristea a fost reactivata.Aste este adevarul!
naum e praffffff!!! iar craciunescu, nu stiu cand a zis ceva favorabil de steaua... mai ales celebra fanta de lumina...... cea mai penibila explicatie din istorie...!!!!
Sunt foarte curios ce zice marele specialist Craciunescu dsespre al doilea gol al lui Dinamo...daca si el zice ca n-a fost offsaid vai de arbitrajul romanesc! Nu vorbest nimeni de reactivare...doar ca Adi Cristea nu a fost in offsaid la pasa lui torje . pai fratilor ..era inainte si s-a reactivat. Vai de regulamentele noastre.
www.clubdovinot.blogspot.com
chiar numai pe "imapartialul" de craciunescu la-ti gasit sa comenteze ?! cred ca si porumbelu e mai corect ca mi.ti.cul asta. condoleante!
radu naum de la gsptv n-are treaba cu fotbalu , nu intelege nimic din acest sport ,el stie doar sa vorbeasca despre arbitraj si atat,sa treaca emisiunea , in timp ce la digisport se vorbeste si de fotbal nu numai de arbitraj
O emisiune cu Vochin suna mai mult decat interesant, dar sa nu vad doar analize despre Steaua, Dinamo, Rapid ci si despre campioana, Vaslui, Timisoara...Cat despre celalalt invitat, nu ma intereseaza, competenta-i inlocuita de ranchiuna, orgolii si subiectivism. Totul va fi "NEGRU" cand se refera la CFR, Dinamo, Vaslui si "ALB" daca e Steaua, Craiova, Timisoara si meciurile juniorului.
nu stiu cum multi dintre prezentatori pot vorbi despre fotbal cand ei nici macar in curtea scolii nu au jucat. regulament habar au si mai invita pe cate unu, gen craciunescu, sa le zica dar in nesimtirea si nestiinta lor se contrazic.daca nu il punem la socoteala pe Naum resyul sunt o apa si un pamant !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.